تاریخ انتشار: ۳۰ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش وپرورش از تخصیص ۲۸۰میلیاردریال جهت تجهیز مدارس ابتدایی با اولویت کلاسهای چندپایه خبرداد. به گزارش ایسنا، محمد دیمه ور در دومین جشنواره جلوه گاه اثر و اندیشه در مشهدبه اهمیت کلاسهای چندپایه اشاره کرد و افزود: چشم انداز آموزش و پرورش در آینده تلاش در جهت ارتقای سطح کیفی […]

[ad_1]

معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش وپرورش از تخصیص ۲۸۰میلیاردریال جهت تجهیز مدارس ابتدایی با اولویت کلاسهای چندپایه خبرداد.

به گزارش ایسنا، محمد دیمه ور در دومین جشنواره جلوه گاه اثر و اندیشه در مشهدبه اهمیت کلاسهای چندپایه اشاره کرد و افزود: چشم انداز آموزش و پرورش در آینده تلاش در جهت ارتقای سطح کیفی کلاسهای چند پایه است.

معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش وپرورش تصریح کرد : درسال جاری۲۸۰میلیاردریال جهت تامین تجهیزات مدارس ابتدایی با اولویت کلاس های چندپایه تخصیص یافت ضمن آنکه درسال گذشته نیز با همین اولویت ۲۳۰میلیاردریال به موضوع تجهیز مدارس ابتدایی اختصاص داده شد.

وی با بیان این که بخشنامه راهبران آموزشی که مربوط به مدارس روستایی و مرزی کشور است به استان‌ها ابلاغ شده است، خاطرنشان کرد: براساس این آیین نامه تمام امتیازاتی که به مدیران مدارس تعلق می‌گیرد، حق مأموریت و ایاب و ذهاب نیز به راهبران آموزشی تعلق خواهدگرفت تا بتوانند از مدارس روستایی و عشایری بازدید کنند.

دیمه ور با بیان این که حدود ۶۰ درصد مدارس بالای ۲۰۰ نفر دانش‌ آموز اکنون به صورت دوری اداره می‌شوند، افزود: بخشنامه چند معلمی متعلق به پایه های پنجم و ششم است و نباید در پایه‌های پایین تر استفاده شود.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش وپرورش افزود: با بررسی وضعیت دانش آموزان پایه چهارم کشور به این نتیجه رسیده‌ایم که دانش آموزان ما جهت ارتقاء مهارت های فردی و اجتماعی به برنامه ریزی بیشتری نیاز دارند .

گفتنی است؛ در این جشنواره از کتاب های رنگین کمان یادگیری ، نقشه محتوایی و مفهومی علوم تجربی ، نرم افزار آموزشی جلوه گاه اثر و اندیشه ، نگاره علوم تجربی و زمین شناسی رو نمایی شود.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس