تاریخ انتشار: ۱۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رییس اداره کار،تعاون و رفاه اجتماعی شهرستان بهشهر در حاشیه نمایشگاه  دستاوردهای دولت تدبیر و امید در گفتگو با خبرنگار ایلنا اظهار کرد: در ۳سال گذشته برای ۱هزار و ۵۴۷نفر از طریق مراکز کاریابی اشتغال ایجاد شد و در سال ۹۳مجتمع ورزشی شهدای بهشهر به مساحت ۱۵۰۰مترمربع به بهره برداری رسید. نبی […]

[ad_1]

رییس اداره کار،تعاون و رفاه اجتماعی شهرستان بهشهر در حاشیه نمایشگاه  دستاوردهای دولت تدبیر و امید در گفتگو با خبرنگار ایلنا اظهار کرد: در ۳سال گذشته برای ۱هزار و ۵۴۷نفر از طریق مراکز کاریابی اشتغال ایجاد شد و در سال ۹۳مجتمع ورزشی شهدای بهشهر به مساحت ۱۵۰۰مترمربع به بهره برداری رسید.


نبی اله صفری از ۶۷۸ تعاونی ثبت شده در شهرستان بهشهر خبرداد و گفت:از این تعداد ۲۲۰تعاونی فعال،۹۷ تعاونی غیرفعال و مابقی در دست اقدام هستند و تعاونی سهام عدالت با حدود ۱۳۰هزار عضو بزرگترین تعاونی شهرستان بهشهر است.


 


وی ادامه داد:اداره کار که دبیر کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری نیز هست با  همکاری ادارات و نهادهایی همچون کمیته امداد،بهزیستی،فنی و حرفه ای،صنعت و معدن،فرهنگ و ارشاد،صندوق کارآفرینی امید و جهاد کشاورزی توانست از سال ۹۲تا سال ۹۴مبلغ ۱۹ میلیارد تومان بابت خود اشتغالی به ۱۶۴۸ نفر و مبلغ ا میلیارد و ۴۴۰ میلیون تومان بابت مشاغل خانگی به ۶۵۱ نفر  تسهیلات وام  با بهره  ۴درصدپرداخت شد.


 


رییس  اداره کار،تعاون و رفاه اجتماعی گفت:۹۲واحد در شهرک صنعتی بهشهر و سفیدچاه مجوز فعالیت دارند که ۴۳۸نفر در۵۴واحد فعال مشغول به کار هستند البته باید گفت شرکت هایی که یکسال فعالیت تولیدی نداشتند،واحد غیرفعال محسوب می شوند.


 


صفری به فعالیت۳۴واحد تولیدی خارج از شهرک اشاره کرد و افزود:۱هزار و ۲۹۶نفر در این واحدها و ۱هزار و ۱۰۰نفر در ۳۲واحد تولیدی و خدماتی بندر امیرآباد اشتغال دارند.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس