تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] کارگران پلی اکریل از پرداخت بخشی از معوقات مزدی خود خبر دادند. این کارگران نسبت به آینده این واحد تولیدی ابراز امیدواری کردند. به گزارش خبرنگار ایلنا، در روزهای گذشته بخشی از معوقات کارگران کارخانه پلی اکریل اصفهان پرداخت شده است. کارگران می‌گویند پیش از این، فقط یک ماه و نیم دستمزد […]

[ad_1]

کارگران پلی اکریل از پرداخت بخشی از معوقات مزدی خود خبر دادند. این کارگران نسبت به آینده این واحد تولیدی ابراز امیدواری کردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در روزهای گذشته بخشی از معوقات کارگران کارخانه پلی اکریل اصفهان پرداخت شده است.


کارگران می‌گویند پیش از این، فقط یک ماه و نیم دستمزد سال جاری را دریافت کرده‌ بودیم، که با پرداخت یک ماه و نیم دیگر از دستمزدهای معوقه، مطالبات کارگران تا خردادماه تسویه شده است.


دو هزار کارگر پلی اکریل در ماه‌های گذشته به علت کاهش سطح تولید و تاخیر طولانی در پرداخت معوقات مزدی خود، با مشکلات بسیار روبرو بودند و بارها با هدف تغییر شرایط، اعتراضات صنفی برپا کردند.


اما این روزها دوباره امید در دل این کارگران زنده شده است.


کارگران پلی اکریل می‌گویند پس از استقرار هیات اجرایی وزارت صنعت در کارخانه در بیست و هفتم شهریورماه، اوضاع رو به بهبودی رفته و سطح تولید افزایش یافته است.


این کارگران نسبت به آینده این قطب نساجی کشور خوشبین هستند و می‌گویند: امیدواریم اتفاقات خوب ادامه داشته باشد و باقی مطالبات هم به زودی پرداخت شود.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس