تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] «گناه کبیره» تیتر یک شماره جدید هفته‌نامه تجارت‌فرداست که به عنوان پرتیراژترین هفته‌نامه اقتصادی کشور شناخته می‌شود. به گزارش اقتصادنیوز، هفته‌نامه تجارت‌فردا  در شماره ۱۹۴ خود با تیتر «گناه کبیره» نوشته است: چگونه دستکاری و حبس آمارها به بی‌اعتمادی منجر می‌شود؟ در توضیح بیشتر این موضوع روی جلد این مجله آمده است: مقام […]

[ad_1]


«گناه کبیره» تیتر یک شماره جدید هفته‌نامه تجارت‌فرداست که به عنوان پرتیراژترین هفته‌نامه اقتصادی کشور شناخته می‌شود.

به گزارش اقتصادنیوز، هفته‌نامه تجارت‌فردا  در شماره ۱۹۴ خود با تیتر «گناه کبیره» نوشته است: چگونه دستکاری و حبس آمارها به بی‌اعتمادی منجر می‌شود؟

در توضیح بیشتر این موضوع روی جلد این مجله آمده است: مقام معظم رهبری در آسیب‌شناسی سازوکارهای تدوین و انتشار آمارها، هرگونه دستکاری‌ آماری را «گناه کبیره» خواندند. اختلاف میان مراجع آماری را «بلایی بزرگ» برشمرده‌اند و تاکید کردند این نارسایی منجر به «بی‌اعتمادی مردم» می‌شود. در این شماره تلاش کردیم، ابعاد مختلف این نگرانی را از منظر دانش اقتصاد بررسی کنیم.

«بازارهای سهام و مسکن چه چشم‌اندازی دارند؟»،‌ «آیا گزارش موسسه مکنزی خوش‌بینانه است؟» و «آیا دادوستد بیت کوین در ایران رونق می‌گیرد؟» هم سه مساله‌ دیگری است که این مجله به آنها پرداخته و بر روی جلد خود نیز انعکاس داده است.

شماره ۱۹۴ هفته‌نامه تجارت‌فردا فردا، شنبه سوم مهرماه توزیع می‌شود.

[ad_2]

منبع:اقتصادنیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس