تاریخ انتشار: ۱۳ آبا ۱۳۹۴
بازی به پنالتی کشیده شد

بازی دو تیم درست مثل سال گذشته به پنالتی کشید.

به گزارش “گذار خبر” پدیده که در بازی سال گذشته جام حذفی در شهر خودش به نفت تهران باخت،۸ روز قبل هم از نفت در لیگ باخت وحالا با تمام توان خود آمده تا طلسم ناکامی هایش را برابر نفت تهران به پایان برساند.

چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۴-ورزشگاه ثامن مشهد-تماشاگر:۵۰۰ نفر
داور:علیرضا فغانی وکمک‌ها: آرمان اسعدی وفرهاد مروجی
ناظر داوری: محمد علی فروغی

پدیده مشهد:

مجتبی روشنگر،ایگور پراهیچ(۸۵ مهرداد رضایی)، محمدحسین مرادمند، مسعود نظرزاده، رضا ناصحی، کریم احمدی(محمدعلیمردانی۵۲)، میثم نقی‌زاده، حسین بادامکی، مهدی خیری، محسن یوسفی(دقیقه ۷۲ معین عباسیان) و یونس شاکری

نفت تهران:

وحید شیخ ویسی، سیامک کوروشی، محمد دانشگر، وحید حمدی‌نژاد، مهدی شیری، سعید لطفی، عیسی آل‌کثیر(دقیقه ۷۰ آرش رضاوند)، حمید بوحمدان، وحید امیری، پیام صادقیان و آلویز نانگ

شرح گل:

۰ ـ ۱ (نفت): عیسی آل کثیر با توپ ربایی از مسعود نظرزاده دفاع راست پدیده با ضربه ای برخلاف جهت روشنگر گل اول بازی را در دقیقه ۴۳ به ثمر رساند.
۱ _ ۱ (پدیده): در شلوغی مدافعان نفت در محوطه جریمه توپی نصیب محسن یوسفی شد که او از یک زاویه بسته توپ را وارد دروازه شیخ ویسی کرد

شرح بازی
در نیمه نخست بازی در دقایق ابتدایی برتری با تیم میزبان، پدید بود و در دقیقه ۶ بازی هم این تیم موفق به گل زنی شد که طبق نظر داور آفساید بود. بعد از آن یک باز هم حملات پدیده ادامه داشت تا اینکه در دقیقه ۲۰ کم کم نفتی ها بازی را در دست گرفتند و چندین بار توسط آلونگ صاحب موقعیتهای خوبی شدند که به نتیجه نرسید. تا اینکه سرانجام در دقیقه ۴۳ بازی آل کثیر با استفاده از اشتباه مدافع پدیده گل برتری نفتی ها را به ثمر رساند و با بتری یک گل دو تیم به رختکن رفتند.

دقایق حساس:

دقیقه ۶: گل مهدی خیری آفساید گرفته شد،او در شرایطی توپ ریباندی را گل کرد که میثم نقی زاده از پشت محوطه جریمه ضربه زد وتوپ او را گلر نفت تهران یعنی شیخ ویسی دفع کرد وخیری گل زد وکمک داور بازی یعنی اسعدی گل با پرچمی که زد مردود کرد.
دقیقه ۱۴: روی سانتر رضا ناصحی،کریم احمدی ضربه سرزد وتوپ به شکلی خطرناک از کنار دروازه بیرون رفت.
دقیقه ۵۷: اشتباه روشنگر دروازبان پدیده توپ را به بازیکنان نفت داد تا مدافعان پدیده مجبور به خطا شوند . بوحمدان پشت ضربه ایستگاهی در سمت چپ محوطه جریمه ایستاد و توپ در نهایت با برخورد با بازیکنان پدیده به اوت رفت.
دقیقه۶۱: بازیکنان پدیده روی ضد حمله سریع مثلثی را در بیرون محوطه جریمه تشکیل دادند که پاس شاکری در محوطه جریمه به ناسحی رسید ولی او که در موقعیت مناسبی نبود ضربه ضعیفی به توپ زد و این موقعیت هم به اوت رفت.
دقیقه ۶۸: پاس یونس شاکری از جناح چپ در محوطه جریمه به یوسفی رسید ولی ضربه او با برخورد به شیخ ویسی به بیرون رفت.
دقیقه ۸۹: خطای پشت محوطه جریمه پدیده ای ها ضربه ایستگاهی مناسبی را در دقایق آخر بازی نصیب نفتی ها کرد که بوحمدان و پیام صادقیان پشت این ضربه ایستگاهی قرار گرفتند و در نهایت صادقی با اختلاف توپ را به بالای دروازه فرستاد
دقیقه ۹۶: بوحمدان پشت ضربه خطا ایستاد وضربه را مستقیم به جایی فرستاد که روشنگر حضور داشت.
دقیقه ۱۰۰: حسین بادامکی از پشت محوطه جریمه صاحب موقعیت شد و با یک شوت سرکش دروازه شیخ ویسی را تهدید کرد که البته توم با اختلاف کم به بیرون رفت.
دقیقه ۱۰۱: ارسلان مطهری روی یک ضد حمله در موقعیت تک به تک با روشنگر قرار گرفت که ضربه او توسط روشنگر به زمین بازگشت ولی کسی نبود که از ضربه ریباند استفاده کند.
دقیقه ۱۰۲: دوباره مطهری در موقعیت تک به تک با روشنگر قرار گرفت که این بار ضربه او با اختلاف به اوت رفت.
دقیقه ۱۱۶: سیامک کرنر نفتی ها از جناج چپ له او ریبد و او در حالتی نامتعادل توپ را به بیرو زد.
دقیقه ۱۲۰ داور خطای بازیکنان پدیده را روی ضربه ایستگاهی چسبیده به محوطه جریمه اعلام کرد که صادقیان پشت این ضربه ایستاد و سانتر او در محوطه جریمه به هیچ بازیکن نفتی نرسید تا توپ به اوت برود و داور پایان وقت اضافه دوم را اعلام کرد.

حاشیه:

۵۰* تا ۶۰ بچه مدرسه ای تیم فوتبال پدیده مشهد را برابر نفت همراهی میکنند.
*به نظر می رسد که در بخلاف بزی گذشته پدیده در لیگ در جام حذفی مشکل توپ جمع کن ها حل شده بود و آنها دقایقی قبل از شروع بازی در ورزشگاه ثامن حضور داشتند.
*رئیس هیات فوتبال استان خراسان محمدی مهدی برادران در این دیدار در کنار زمین بازی دو تیم را نگاه می کرد.
* با وجود اینکه بلیط فروشی این بازی رایگان بود تنها ۵۰۰ تماشاگر برای تماشای بازی پدیده و نفت به استادیوم ثامن آمده بودند.
*تنها ۶ هوادرا تیم نفت در ورزشگاه ثامن حضور داشتند که بعد از گل اول این تیم شادی کردند.
*حدود ۵۰ نفر از تماشاگران پدیده را دانش آموزان تشکیل می دهند که دقایقی بعد بازی در ورزشگاه حاضر شدند و به شدت پدیده را تشویق می کنند.
*زننده تک گل پیدیده محسن یوسفی پس از برخورد با شیخ ویسی دروازبان نفت مصدوم شد و مهاجری مجبور به تعویض این بازیکنان شد جالب اینجا بودکه حتی این بازیکن مصدوم را با برانکارد بیرون نبدند و پزشکان تیم زیر بغل او را گرفته و از نار زمین یوسفی مصدوم را به روی نیمکت بردند.
*بهترین موقعیت نفتی ها در دقیقه ۹۰ بازی روی خطای عباسیان بازیکن پدیده حاصل شد که پاس به بیرون نفتی ها به ارسلان مطهری رسید او هم با یک شوت سر ضرب توپ را وارد دروزاه کرد ولی کمک داور اعلام آفساید کرد.
* کمک داور بازی آرمان اسعدی در این بازی دو گل یک یبه سود پدیده و یکی به سود نفت را آفساید اعلام کرد که مردود کردن دو گل در یک بازی هم جای سوال دارد.
* در صحنه ای که کمک داور گل نفت را آفساید اعلام کرد علیرضا بیرانوند تا کنار زمین جلو آمده بود که فغانی به او هشدار داد که باید به نیمکت برگردد و این مساله ارتباطی با او ندارد

برچسب ها: برچسب‌ها,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس