تاریخ انتشار: ۱۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مظفر افشار، ملقب به پدر بلوط ایران فردا یازدهم شهریور به برنامه سرزمین ما شبکه یک می آید. به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی شبکه یک، مظفر افشار بیش از سی سال عمر خود را بدون هیچ چشم داشتی برای حفاظت از جنگل ها و درختان بلوط ایران صرف کرده و توانسته […]

[ad_1]

مظفر افشار، ملقب به پدر بلوط ایران فردا یازدهم شهریور به برنامه سرزمین ما شبکه یک می آید.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی شبکه یک، مظفر افشار بیش از سی سال عمر خود را بدون هیچ چشم داشتی برای حفاظت از جنگل ها و درختان بلوط ایران صرف کرده و توانسته است از پسماندها، جنگلی زیبا در حیاط خانه خود تدارک بیند. او اکنون توانسته است علاوه برکاشت سالیانه سه هزار نهال پرورش داده شده در خزانه بلوط خود در طبیعت،۴۰۰ هزار بذر بلوط را هم در طبیعت بکارد.

مظفر افشار، دبیر انجمن دوستداران طبیعت و محیط زیست زاگرس به همراه همسرش پروانه سوری که او هم از دوستداران طبیعت هست، فردا پنج شنبه مهمان استودیو سرزمین ما خواهند بود تا درباره اهمیت کاشت بلوط درحفظ حیات جنگل ها و محیط زیست با طرفداران طبیعت گفتگو کنند.

فاطمه طالب زاده مدیرانجمن مردم نهاد حامیان سیاره سبز از استان کرمانشاه هم از طریق تلفن در خصوص کاشت بلوط دراستان کرمانشاه توضیح می دهد. راضیه ویس کرمی از اعضای انجمن مردم نهاد بلوط بان لرستان هم اخبار زیست محیطی را اعلام می کند.

برنامه سرزمین ما به تهیه کنندگی الهام پیرهادی و اجرای ابوالفضل آقاخانی کاری از گروه دانش و اقتصاد شبکه یک است که پنج شنبه ها ساعت ۹:۳۰ صبح به روی آنتن می رود.

۵۰۸۵۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس