تاریخ انتشار: ۱۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مراسم گرامیداشت مرشد «عباس شیرخدا» با حضور ورزشکاران، مسوولان و پیشکوستان ورزش ایران در فرهنگ‌سرای راضی برگزار می‌شود.  به گزارش ایسکانیوز، مجموعه فرهنگی هنری منطقه ۱۱ پایتخت با هدف الگوسازی در جامعه مجموعه برنامه‌های زندگی به سبک بزرگان را ایجاد کرده و در راستای این فعالیت در رویداد فرهنگی_ورزشی «نیم قرن، پای ذکر و […]

[ad_1]

مراسم گرامیداشت مرشد «عباس شیرخدا» با حضور ورزشکاران، مسوولان و پیشکوستان ورزش ایران در فرهنگ‌سرای راضی برگزار می‌شود. 

به گزارش ایسکانیوز، مجموعه فرهنگی هنری منطقه ۱۱ پایتخت با هدف الگوسازی در جامعه مجموعه برنامه‌های زندگی به سبک بزرگان را ایجاد کرده و در راستای این فعالیت در رویداد فرهنگی_ورزشی «نیم قرن، پای ذکر و ضرب و زنگ» از پیشکسوت ورزش باستانی ایران، «مرشد حاج عباس شیرخدا» به پاس بیش از ۵۰ سال حضور هنرمندانه و بی بدیل در عرصه ورزش‌های زورخانه‌ای و گسترش و این ورزش تجلیل خواهد کرد.
در این رویداد که ابتدا و انتهای آن به صدای خوش مرشد شیرخدا در کنار اجرای باستانی‌کاران در دو بخش نوجوانان و پیشکسوتان مزین خواهد بود، تئاتر «پوریای ولی» به نویسندگی و کارگردانی محسن شارقی نیز به روی صحنه می‌رود. همچنین گروه موزیک ارتش جمهوری اسلامی ایران به مناسبت حضور پهلوانان و قهرمانان ملی در این برنامه قطعاتی حماسی اجرا خواهند کرد.
اجرای این برنامه را بهروز تشکر بر عهده خواهد شد و رؤسای فدراسیون‌های کشتی و ورزش‌های باستانی و مربیان آنها، محمدرضا طالقانی، عباس جدیدی،حسین رضازاده، علیرضا رضایی، پهلوانان پیشکسوت و محمود صلاحی رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران میهمانان ویژه این برنامه خواهد بود.
ورود و حضور در این برنامه که از ساعت ۲۰ روز دوشنبه پانزدهم شهریور در مجموعه ورزشی فرهنگسرای رازی برگزار می‌شود برای عموم ورزش‌دوستان و شهروندان آزاد است. فرهنگسرای رازی در میدان قزوین، خیابان قزوین، خیابان شهید مرادی واقع شده است و شماره تماس ۵۵۴۰۹۵۴۹ پاسخگوی علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این ویژه برنامه است.

۶۰۷/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس