تاریخ انتشار: ۰۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، علیرضا بیگلری ، رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان زنجان همزمان با سوم روز هفته دولت در مراسم افتتاح پایگاه فوریت های پزشکی روستای شهرستان تهم، گفت: طی هفته دولت امسال، از ۱۰ پایگاه فوریت های پزشکی در این استان بهره برداری می شود. […]

[ad_1]

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، علیرضا بیگلری ، رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان زنجان همزمان با سوم روز هفته دولت در مراسم افتتاح پایگاه فوریت های پزشکی روستای شهرستان تهم، گفت: طی هفته دولت امسال، از ۱۰ پایگاه فوریت های پزشکی در این استان بهره برداری می شود.


علیرضا بیگلری، تصریح کرد: با بهره برداری از این پایگاه ها تعداد مراکز فوریت های پزشکی استان زنجان از ۳۸ مرکز به ۴۸ مرکز فعال افزایش می یابد.


وی ادامه داد: وضعیت اورژانس ها و فوریت های پزشکی این استان طی سال های اخیر به ویژه در دولت تدبیر و امید به لحاظ کمی و کیفی افزایش قابل توجهی داشته است.


رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان زنجان گفت: از همکاران فعال در این حوزه انتظار داریم در عملکردها و تصمیم گیری های خود منطقی تر عمل کنند.


بیگلری با تاکید بر نگهداری از اموال دانشگاه علوم پزشکی خاطر نشان کرد: باید در ماموریت ها حداکثر تکریم را با مردم داشته باشیم.


گفتنی است همزمان با نخستین روز از هفته دولت، ۳۱ آمبولانس به تعداد آمبولانس های استان زنجان اضافه شد.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس