تاریخ انتشار: ۱۷ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] نوشاد عالمیان، نیما عالمیان و ندا شهسواری در مجموع ۴ دیداری که به میدان رفتند، یک برد و ۳ شکست داشتند که آن یک برد نیز سهم نیما عالمیان در دور مقدماتی بود. سومین ملی‌پوش تنیس روی میز کشورمان هم از گردونه بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو کنار رفت. به گزارش “ورزش سه” و به […]

[ad_1]

نوشاد عالمیان، نیما عالمیان و ندا شهسواری در مجموع ۴ دیداری که به میدان رفتند، یک برد و ۳ شکست داشتند که آن یک برد نیز سهم نیما عالمیان در دور مقدماتی بود.

سومین ملی‌پوش تنیس روی میز کشورمان هم از گردونه بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو کنار رفت.

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از تسنیم، روز نخست بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو برای کاروان کشورمان با حذف نیما عالمیان در رشته تنیس روی میز خاتمه یافت.

 

ملی‌پوش تنیس روی میز کشورمان که در دور مقدماتی توانسته بود «جها کاناک» ۱۶ ساله از آمریکا را مغلوب کند و به جدول اصلی برسد، در دور نخست به مصاف «اوویدیو اونسکو» از رومانی، نفر ۷۸ رنکینگ جهانی رفت و در دیداری که تحت تاثیر حریف قرار داشت، ۴ بر یک مغلوب شد و سومین و آخرین حذف شده تنیس روی میز کشورمان لقب گرفت.

 

عالمیان که در آخرین رده‌بندی جهانی در رده ۱۱۱ قرار گرفته است، در این دیدار با نتایج ۱۱ بر ۷، ۱۱ بر ۶، ۱۱ بر ۹ و ۱۱ بر ۴ مغلوب شد و فقط در ست چهارم ۱۱ بر ۹ برنده شد و از صعود به دور دوم باز ماند.

 

بدین ترتیب پرونده تنیس روی میز ایران در المپیک ۲۰۱۶ ریو با حذف هر سه بازیکن بسته شد. نوشاد عالمیان، نیما عالمیان و ندا شهسواری در مجموع ۴ دیداری که به میدان رفتند، یک برد و ۳ شکست داشتند که آن یک برد نیز سهم نیما عالمیان در دور مقدماتی بود.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس