تاریخ انتشار: ۲۷ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] در آخرین رده‌بندی جایگاه کشورهای شرکت کننده در مسابقات پارالمپیک ریو، چین همچنان پیشتاز جدول مدال ها است و ایران نیز در جایگاه پانزدهم ایستاده است. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از ایرنا، براساس این گزارش، کاروان ورزشی بریتانیا با ۵۸ طلا ، ۳۳ نقره و ۳۵ برنز رده دوم جدول را در […]

[ad_1]

در آخرین رده‌بندی جایگاه کشورهای شرکت کننده در مسابقات پارالمپیک ریو، چین همچنان پیشتاز جدول مدال ها است و ایران نیز در جایگاه پانزدهم ایستاده است.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از ایرنا، براساس این گزارش، کاروان ورزشی بریتانیا با ۵۸ طلا ، ۳۳ نقره و ۳۵ برنز رده دوم جدول را در اختیار دارد. اوکراین با ۳۸ طلا ، ۳۳ نقره و ۳۵ برنز، آمریکا با ۳۶ طلا ، ۳۹ نقره و ۲۹ برنز و ورزشکاران استرالیا با ۱۷طلا ، ۲۶ نقره و۲۵ برنز به ترتیب در رده های سوم تا پنجم ایستاده اند.
آلمان با ۱۵ طلا، ۲۱ نقره و۱۳ برنز، هلند با ۱۴ طلا، ۱۸ نقره و ۲۴ برنز برزیل با ۱۲ طلا، ۲۵ نقره و ۲۳ برنز ایتالیا با ۹ طلا، ۱۳ نقره و ۱۲ برنز، نیوزیلند با ۹ طلا؛ ۵ نقره و ۵ برنز، نیجریه با ۸ طلا، ۲ نقره و ۲ برنز، لهستان با ۷ طلا ، ۱۶ نقره و ۱۱ برنز، کانادا با ۹ طلا، ۸ نقره و ۸ برنز و اسپانیا با ۷ طلا، ۸ نقره و ۷ برنز به ترتیب در مکان های ششم تا چهاردم جدول رقابت ها ایستاده اند.
ازبکستان، بلاروس، کره جنوبی، تونس، تایلند، فرانسه ، آفریقای جنوبی ، یونان در مکان های ۱۶تا ۲۳ جدول حضور دارند. اسلواکی و الجزایر نیز در رده ۲۴ و ۲۵ را به خود اختصاص داده اند .
پانزدهمین دوره بازی های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو از ۱۷ شهریورماه در شهر بندری ریودوژانیرو برزیل با حضور چهار هزار و ۳۵۰ ورزشکار معلول از ۱۶۲ کشور جهان آغاز شده است و کاروان ورزشی ایران با ۱۱۱ ورزشکار زن و مرد در این رقابت ها حضور دارد.
این بازی ها فردا ۲۸ شهریورماه (فردا) پایان خواهد یافت.

۷۰۲/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس