تاریخ انتشار: ۲۵ اسف ۱۳۹۳

مذاکرات وزیران خارجه ایران و آمریکا با حضور هیات‌های مذاکره‌کننده دو طرف که از صبح روز دوشنبه در لوزان سوییس آغاز شده بود پس از پنج ساعت پایان یافت. به گزارش گذارنیوز دیپلمات‌های ایران و آمریکا از روز یک‌شنبه بار دیگر برای رسیدن به تفاهم سیاسی و حل اختلافات سیاسی و فنی باقیمانده در شهر […]

مذاکرات وزیران خارجه ایران و آمریکا با حضور هیات‌های مذاکره‌کننده دو طرف که از صبح روز دوشنبه در لوزان سوییس آغاز شده بود پس از پنج ساعت پایان یافت.

ظریف

به گزارش گذارنیوز دیپلمات‌های ایران و آمریکا از روز یک‌شنبه بار دیگر برای رسیدن به تفاهم سیاسی و حل اختلافات سیاسی و فنی باقیمانده در شهر لوزان سوییس گرد آمدند.

در مذاکرات امروز علاوه بر ظریف و کری از طرف ایران علی‌اکبر صالحی و معاونان ظریف و نیز حسین فریدون، دستیار ویژه رییس‌جمهور حضور داشتند. هم‌چنین وندی شرمن معاون کری و ارنست مونیز، وزیر انرژی از طرف آمریکا در این مذاکرات حضور داشتند.

در پایان مذاکرات امروز ظریف و کری برای دقایقی خصوصی با یکدیگر گفت‌وگو کردند.

قرار است در ادامه مذاکرات محمد جواد ظریف بعد از ظهر روز دوشنبه برای دیدار با همتایان اروپایی‌اش در گروه ۱+۵ به میزبانی فدریکا موگرینی، رییس سیاست خارجی اتحادیه اروپا به بروکسل برود.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس