تاریخ انتشار: ۲۵ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] «حمید سوریان» در جدول شانس مجدد وزن ۵۹ کیلوگرم کشتی فرنگی در بازی های المپیک ریودوژانیرو با شکست برابر حریف قزاقستانی از دور مسابقات حذف شد. به گزارش ایسکانیوز، رقابت های وزن ۵۹ کیلوگرم کشتی فرنگی بازی های المپیک ۲۰۱۶ برزیل، از ساعت ۱۷:۳۰ امروز (به وقت ایران) در سالن کاری اوکا شماره ۲ […]

[ad_1]

«حمید سوریان» در جدول شانس مجدد وزن ۵۹ کیلوگرم کشتی فرنگی در بازی های المپیک ریودوژانیرو با شکست برابر حریف قزاقستانی از دور مسابقات حذف شد.

به گزارش ایسکانیوز، رقابت های وزن ۵۹ کیلوگرم کشتی فرنگی بازی های المپیک ۲۰۱۶ برزیل، از ساعت ۱۷:۳۰ امروز (به وقت ایران) در سالن کاری اوکا شماره ۲ شهر ریودوژانیرو آغاز شد که «حمید سوریان» در اولین دیدار خود مقابل «شینیبو اوتا» از ژاپن با نتیجه ۵ بر ۴ مغلوب شد اما با توجه به حضور این حریف ژاپنی در دیدار فینال، سوریان به گروه بازنده راه یافت تا رقابت خود را برای کسب مدال برنز ادامه دهد.
سوریان در گروه بازنده ها از ساعت ۲۳:۳۵ امشب به مصاف «آلمات کبیسبایف» از قزاقستان دارنده مدال نقره سال ۲۰۱۱ جهان و دو مدال برنز سال های ۲۰۱۰ و ۲۰۱۵ جهان رفت و در حالی که شش بر صفر از حریف پیش بود، اسیر فن کمر حریف نامدار خود شد و با ضربه فنی شکست خورد و از بازی های المپیک کنار رفت.

۶۰۱/۴۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس