تاریخ انتشار: ۲۹ مرد ۱۳۹۵

[ad_1]  «جردن ارنست باروز» آزادکار نامدار و قدرتمند آمریکایی پس از سال ها شکست ناپذیری در وزن ۷۴ کیلوگرم سرانجام در دومین کشتی خود در بازی های المپیک ریو برابر کشتی گیر روسی زانو زد. به گزارش ایسکانیوز، رقابت وزن های ۵۷ و ۷۴ کیلوگرم کشتی آزاد از ساعت ۱۷:۳۰ روز جمعه به وقت ایران […]

[ad_1]

 «جردن ارنست باروز» آزادکار نامدار و قدرتمند آمریکایی پس از سال ها شکست ناپذیری در وزن ۷۴ کیلوگرم سرانجام در دومین کشتی خود در بازی های المپیک ریو برابر کشتی گیر روسی زانو زد.

به گزارش ایسکانیوز، رقابت وزن های ۵۷ و ۷۴ کیلوگرم کشتی آزاد از ساعت ۱۷:۳۰ روز جمعه به وقت ایران در سالن کاری اوکا شهر ریو آغاز شد.
باروز در نخستین کشتی خود «آگوستو میدانا» از گینه بیسائو را شکست داد و در دومین کشتی به دیوار سخت «انور گودیف» دارنده مدال برنز جهان از روسیه قرار گرفت و گودیف در یک کشتی بسیار زیبا و قدرتمندانه باروز شکست ناپذیر را با نتیجه ۳ بر ۲ شکست داد تا پایانی برای قدرت نمایی این مرد سیه چرده آمریکایی در میادین کشتی باشد.
باروز در مرحله نیمه نهایی پیکارهای قهرمانی سال ۲۰۱۵ جهان در آمریکا با نتیجه نزدیک ۵ بر ۴ موفق به شکست گودیف شده بود.
«جردن ارنست باروز» که سه مدال طلای جهان و طلای المپیک لندن را در کارنامه دارد، در سال های گذشته به هیچ کشتی گیری در آمریکا و سایر کشورهای جهان اجازه خودنمایی نداده است و همواره در دنیا یکه تازی کرده است.
هیچ یک از آزادکاران ایران چون صادق گودرزی، عزت الله اکبری، علیرضا قاسمی و مرتضی رضایی قلعه تاکنون نتوانسته اند، این کشتی گیر سیه چرده و قدرتمند آمریکایی را شکست دهند.
«باروز» در رقابت های قهرمانی سال ۲۰۱۳ در بواپست مجارستان به دلیل مصدومیت از ناحیه مچ پا در مرحله نیمه نهایی، مبارزه را به «دنیس سارگوش» روس واگذار کرد تا در این سال ها، یک شکست به نام وی ثبت شود، اما او پس از قهرمانی در سال ۲۰۱۵ آمریکا، به عنوان نفر نخست تیم ملی آمریکا در وزن ۷۴ کیلوگرم راهی المپیک ریو شد.

۶۰۱/۴۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس