تاریخ انتشار: ۱۵ مرد ۱۳۹۵

پایان دردهای «حاج رجب» / مردی از جنس صبر به جمع یاران شهیدش پیوست مسئول روابط عمومی بیمارستان فوق تخصصی رضوی گفت: ظهر امروز حاج رجب محمدزاده به جمع یاران شهیدش پیوست.جواد ثریایی در گفت‌وگو با خبرگزاری ها ، اظهار کرد: متاسفانه ظهر امروز در ساعت ۱۲:۴۵ دقیقه حاج رجب محمدزاده بر اثر ایست قلبی […]

پایان دردهای «حاج رجب» / مردی از جنس صبر به جمع یاران شهیدش پیوست
مسئول روابط عمومی بیمارستان فوق تخصصی رضوی گفت: ظهر امروز حاج رجب محمدزاده به جمع یاران شهیدش پیوست.جواد ثریایی در گفت‌وگو با خبرگزاری ها ، اظهار کرد: متاسفانه ظهر امروز در ساعت ۱۲:۴۵ دقیقه حاج رجب محمدزاده بر اثر ایست قلبی و تنفسی در بیمارستان رضوی مشهد شهید شد.

حاج رجب محمدزاده همزمان با سالروز ولادت کریمه اهله بیت ( حضرت فاطمه معصومه س) به دیار باقی شتافت
مسئول روابط عمومی بیمارستان فوق تخصصی رضوی گفت: ظهر امروز حاج رجب محمدزاده به جمع یاران شهیدش پیوست.
جواد ثریایی در گفت‌وگو با خبرگزاری ها ، اظهار کرد: متاسفانه ظهر امروز در ساعت ۱۲:۴۵ دقیقه حاج رجب محمدزاده بر اثر ایست قلبی و تنفسی در بیمارستان رضوی مشهد شهید شد.
پایگاه خبری تحلیلی اعتدال شمال این ضایعه را به خانواده محترم این شهید و ملت شریف ایران تسلیت عرض می‌ نماید.

حاج رجب محمدزاده جانباز ۷۰ درصد مشهدی، نانوای بسیجی بود که در دوران دفاع مقدس و در سال ۱۳۶۶ در منطقه هور عراق، براثر اصابت خمپاره از ناحیه سر و صورت به درجه جانبازی نائل شد بابا رجب سال گذشته در مصاحبه با خبرگزاری‌ تسنیم تنها آرزوی خود را دیدار با رهبر انقلاب بیان کرد؛ آرزوئی که یازدهم فروردین ماه امسال در تالار آینه حرم مطهر رضوی محقق شد.

طوبی زرندی همسر این جانباز هم چندی پیش در گفتگو با خبرگذاری ها اظهار کرده بود : حاج رجب حدود ۲۸ سال است که به علت وضعیت صورتش به سختی نفس می‌کشد و جزء مایعات به هیچ چیز دیگر نمی‌تواند لب بزند اما این تمام مشکلات او نیست و باید ترس و هراس مردم از او را هم یکی از دردهای بزرگ حاج رجب دانست.
وی افزود: هربار که کسی از همسرم وحشت کرده و پا به فرار می‌گذارد، روحیه او به هم می‌ریزد و به همین خاطر گاهی تا چند روز از خانه خارج نمی‌شود و در گوشه‌ای از اتاق می‌نشیند و به پوتین‌ها و لباس رزمش چشم می‌دوزد.
* به خاطر ترس مردم حتی یک بار هم با حاج رجب به تفریح نرفته‌ایم

همسر این جانباز عنوان کرد: من شش فرزند دارم و در تمام سالیان گذشته بچه‌ها و خودم حتی یک بار هم نتوانسته‌ایم با او به بیرون و یا تفریح برویم چرا که مردم باور ندارند او جانباز است و به محض دیدنش می‌ترسند و گاه جیغ و فریاد می‌کشند، دلم کباب می‌شود برای همسرم وقتی که می‌بینم او برای دفاع از این آب و خاک صورتش را از دست داده اما مردم از روی کم اطلاعی نمی‌دانند که این مرد از جان خود گذشته تا برای آنان فداکاری کند.
وی خاطرنشان کرد: حاج رجب یک جانباز ۷۰ درصدی است که به اعتقاد من شرایط ویژه و خاصی دارد و صورتش از بین رفته بنابراین انتظار داریم تا رسیدگی به او بیش از بیش مورد توجه مسئولان باشد، البته ما هیچ گاه منکر کمک‌ها و رسیدگی‌های صورت گرفته نیستیم و در حال حاضر می‌خواهیم تا مسکنی رایگان را در اختیارمان قرار دهند.

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس