تاریخ انتشار: ۲۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایسنا، روز یکشنبه  جلسه‌ای مشترک میان نمایندگان نیروی انتظامی و این کانون برگزار شد. هدف اصلی این نشست رسیدن به ادبیاتی مشترک به منظور پایان دادن به فضای رسانه‌ای مقابله ای درخصوص سند خودرو بود. پایگاه اطلاع رسانی کانون سردفتران و دفتریاران، اعلام کرد:اخیرا اختلافات کانون سردفتران و دفتریاران و ناجا درخصوص […]

[ad_1]

به گزارش ایسنا، روز یکشنبه  جلسه‌ای مشترک میان نمایندگان نیروی انتظامی و این کانون برگزار شد. هدف اصلی این نشست رسیدن به ادبیاتی مشترک به منظور پایان دادن به فضای رسانه‌ای مقابله ای درخصوص سند خودرو بود.

پایگاه اطلاع رسانی کانون سردفتران و دفتریاران، اعلام کرد:اخیرا اختلافات کانون سردفتران و دفتریاران و ناجا درخصوص سند خودرو طوری به فضای رسانه‌ای کشیده شده که هریک به ثبت یا عدم ثبت سند رسمی در دفاتر اسنادرسمی تاکید دارند. با توجه به اینکه ایجاد این فضا نه تنها مشکلی را برطرف نکرده بلکه به سرگردانی بیش‌تر مردم دامن زده شده است، در این جلسه مقرر شد هر دو نهاد باتوجه به اینکه در طول هم قرار دارند نه در عرض یکدیگر،  به تکلیف قانونی خود عمل کنند و با فعالیت های رسانه‌ای در مسیر کم‌رنگ جلوه دادن فعالیت دیگری حرکت نکنند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس