تاریخ انتشار: ۱۴ تیر ۱۳۹۴

پس از مصاحبه های مظلومی در مورد بازگرداندن نکونام، این ماجرا امروز پایان یافت و اعلام شد کاپیتان سابق تیم ملی ایران در لیست مظلومی قرار ندارد. به گزارش گذار نیوز، با توجه به اینکه مظلومی طی دو هفته گذشته دوبار از نکونام به عنوان بازیکنی که مد نظر خودش است، نام برد، گفته افشارزاده […]

پس از مصاحبه های مظلومی در مورد بازگرداندن نکونام، این ماجرا امروز پایان یافت و اعلام شد کاپیتان سابق تیم ملی ایران در لیست مظلومی قرار ندارد.

نکونام

به گزارش گذار نیوز، با توجه به اینکه مظلومی طی دو هفته گذشته دوبار از نکونام به عنوان بازیکنی که مد نظر خودش است، نام برد، گفته افشارزاده در مورد اینکه جواد نکونام در لیست پرویز مظلومی نیست، کمی عجیب به نظر می‌رسید.

در واقع باید دید واکنش مظلومی به این حرف افشارزاده چه خواهد بود اما در مجموع باید تاکید کرد که از مجموع این حرفها می توان متوجه شد که نکونام در لیست استقلال فعلی جایی ندارد و عملا پروسه بازگشت نکونام به استقلال را باید منتفی دانست.

جواد نکونام البته دو پیشنهاد دیگر را هم دارد اما منتظراستقلال مانده بود و به احتمال فراوان از امروز به بعد به دنبال نشستن پای میز مذاکره خواهد رفت چون چه افشارزاده درست گفته باشد و چه مظلومی، به هر حال فرقی نمی کند، استقلال نکونام را نمی‌خواهد و این یعنی آنکه نکونام با خیالی آسوده به میز مذاکره بازمی‌گردد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس