تاریخ انتشار: ۲۷ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] وزنه بردار سنگین وزن کشورمان با ناکامی در حرکت دو ضرب، نتوانست از عنوان قهرمانی خود در المپیک دفاع کند. به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، بهداد سلیمی، وزنه بردار سنگین وزن کشورمان در حالی که رکورد جهان و المپیک در یک ضرب را شکسته بود، نتوانست در دو ضرب رکوردی را ثبت کند و […]

[ad_1]

وزنه بردار سنگین وزن کشورمان با ناکامی در حرکت دو ضرب، نتوانست از عنوان قهرمانی خود در المپیک دفاع کند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، بهداد سلیمی، وزنه بردار سنگین وزن کشورمان در حالی که رکورد جهان و المپیک در یک ضرب را شکسته بود، نتوانست در دو ضرب رکوردی را ثبت کند و از المپیک حذف شد.


 او در یک ضرب با ۲۱۶ کیلورم رکورد جهان را دوباره به نام خود ثبت کرد و رکورد یک ضرب المپیک را نیز شکست. اما در حرکت دو ضرب، در مار وزنه ۲۴۵ کیلوگرم ناکام ماند و جایی در جدول رده بندی مجموع دو حرکت پیدا نکرد و حذف شد.


این در حالی بود که بهداد در دومین تلاش خود توانست این وزنه را به درستی بالای سر ببرد و سه چراغ سفید دریافت کرد، اما بعد از گذشت چند دقیقه هیات ژوری داوری این حرکت را نپذیرفت و بهداد در تلاش سوم خود برای بالای سر بردن وزنه ۲۴۵ نیز ناکام بود و از المپیک حذف شد.


این تصمیم هیات ژوری با اعتراض شدید کادرفنی ایران همراه بود، اما این اعتراضات نتیجه نداشت و در پایان نیز وزنه بردار گرجستانی در میان بهت ایرانی های حاضر در سالن قهرمان دسته سنگین وزن المپیک شد.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس