تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس اداره پسماند شهرداری منطقه ۷ از پاکسازی و امحای کلیه پوسترهای تبلیغاتی غیرمجاز از سطح این منطقه در راستای اجرای طرح استقبال از مهر خبر داد. به گزارش ایسنا، مهرداد شعبانی با اشاره به اینکه طرح استقبال از مهر تا ۱۱ مهر ماه ادامه خواهد داشت، گفت: رفع عیب و نقص مخازن مکانیزه […]

[ad_1]

آلودگی هوای امروز تهران

رئیس اداره پسماند شهرداری منطقه ۷ از پاکسازی و امحای کلیه پوسترهای تبلیغاتی غیرمجاز از سطح این منطقه در راستای اجرای طرح استقبال از مهر خبر داد.

به گزارش ایسنا، مهرداد شعبانی با اشاره به اینکه طرح استقبال از مهر تا ۱۱ مهر ماه ادامه خواهد داشت، گفت: رفع عیب و نقص مخازن مکانیزه اطراف مدارس و مراکز آموزشی، توزیع مخازن مخصوص جداسازی کاغذ به مدارس، پاکسازی و لایروبی انهار خصوصاً مجاور مراکز آموزشی و توزیع کیسه های آبی رنگ بازیافت در مدارس از جمله این برنامه هاست.

بر اساس گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۷، وی خاطرنشان کرد: در این طرح تکمیل ناوگان جمع آوری پسماند برای سرویس دهی به مدارس، جمع آوری کتب و دفاتر سال قبل دانش آموزان و تعویض آن با دفتر نو برای دانش آموزان محروم، استفاده از گروه های تئاتر و برگزاری آن با مضامین تفکیک پسماند در مبداء، برگزاری انواع مسابقات نقاشی، مقاله نویسی، شعار نویسی، کتابخوانی و … در مدارس، توزیع پوستر آموزشی بین مدارس و نصب بنر های آموزشی و اطلاع رسانی در زمینه طرح تفکیک پسماند نیز پیش بینی شده است.

به گفته رئیس اداره پسماند شهرداری منطقه ۷، ارتقاء سطح خدمات و امکانات مورد نیاز فضاهای آموزشی، تقویت مشارکت مجموعه شهرداری با مراکز آموزشی در سطح شهر، مشارکت پذیری دانش آموزان در مباحث شهری، زیباسازی ، ایمنی معابر، باز پیرایی فضای سبز و بهسازی و زیباسازی محیط های داخلی و پیرامون مراکز آموزشی از جمله اهداف اجرای طرح استقبال از مهر است.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس