تاریخ انتشار: ۰۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] از صبح امروز ماموران پلیس پایتخت با حضور در مقابل پاساژ علاءالدین طرح برخورد با دست‌فروشان و توقف غیرمجاز موتورسیکلت‌ها را اجرا کردند. به گزارش ایسنا، از صبح امروز شماری از ماموران پلیس پایتخت با حضور در مقابل مجتمع علاءالدین از فعالیت دست‌فروشان در مقابل این پاساژ  و اطراف آن جلوگیری کرده و با […]

[ad_1]

از صبح امروز ماموران پلیس پایتخت با حضور در مقابل پاساژ علاءالدین طرح برخورد با دست‌فروشان و توقف غیرمجاز موتورسیکلت‌ها را اجرا کردند.

به گزارش ایسنا، از صبح امروز شماری از ماموران پلیس پایتخت با حضور در مقابل مجتمع علاءالدین از فعالیت دست‌فروشان در مقابل این پاساژ  و اطراف آن جلوگیری کرده و با موتور سیکلت‌هایی که در این محدوده توقف کرده بودند برخورد کردند. پیگیری خبرنگار ایسنا از پلیس پایتخت حاکی از اجرای یک طرح انتظامی است.

مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت اعلام کرد که این طرح به دنبال افزایش مطالبات مردمی و پاسخ به درخواست‌های کسبه و صاحبان صنوف در این منطقه انجام شده و بر اساس آن اقدام به ساماندهی دست‌فروشان و برخورد با توقف غیرمجاز موتورسیکلت‌ها در مقابل پاساژ علاءالدین شده است.

همچنین برخورد با مزاحمت‌های ترافیکی، برخورد با جیب‌بری، جلوگیری از فروش گوشی‌های سرقتی و قاچاق از دیگر اهداف اجرای این طرح برگزار شده است.

به گزارش ایسنا، از روزهای گذشته شهرداری در این زمینه اطلاع‌رسانی کرده بود. همچنین در این طرح ماموران یگان‌های مختلف پلیس از جمله یگان امداد و پلیس راهور حضور پررنگی داشتند که با استقبال کسبه و مغازه‌داران در پاساژ علاءالدین روبرو شد.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس