تاریخ انتشار: ۲۹ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] کار پاکسازی ساحل مروارید دریای خزر و همچنین منطقه گردشگری دیلمان توسط جمعی از دانشجویان دختر دانشگاههای آزاد اسلامی خلخال، رشت، لاهیجان و سیاهکل به اتمام رسید. به گزارش ایسکانیوز، تیمور آمار معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت و دبیر جشنواره آشتی با طبیعت، در حاشیه برگزاری […]

[ad_1]
کار پاکسازی ساحل مروارید دریای خزر و همچنین منطقه گردشگری دیلمان توسط جمعی از دانشجویان دختر دانشگاههای آزاد اسلامی خلخال، رشت، لاهیجان و سیاهکل به اتمام رسید.

به گزارش ایسکانیوز، تیمور آمار معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت و دبیر جشنواره آشتی با طبیعت، در حاشیه برگزاری این جشنواره که با حضور ۵۰ نفر از دانشجویان برگزار شد، گفت: برگزاری این جشنواره مسیری برای تعامل بهتر انسان و محیط است و در این راه سعی شده تا از توان دانشجویان علاقه مند، جهت آموزش عملی و گسترش فرهنگ زیست محیطی استفاده شود.

وی با یادآوری این نکته که رسالت اصلی دانشگاه آموزش است ابراز امیدواری کرد که این جشنواره گام موثری در رسیدن به این هدف باشد.

دکتر آمار ضمن دعوت از اصحاب رسانه جهت پوشش خبری این رویداد عظیم زیست محیطی، اظهار کرد: مشابه این حرکت فرهنگی اجتماعی در هر هفته و تا پایان شهریورماه سال جاری ادامه می یابد و در هر برنامه دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان میزبان یکی ازگروههای دانشجویی اعزامی از سایر دانشگاههای آزاد اسلامی کشور است و با توجه به وضعیت اقلیمی و هماهنگی با دستگاههای ذیربط نسبت به پاکسازی محیط زیست مبادرت می شود.

۲۰۱۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس