تاریخ انتشار: ۲۰ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] جمعی از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی استانهای گیلان و کرمانشاه در اقدامی گروهی حاشیه بزرگراه رشت – قزوین را از زباله پاکسازی کردند. به گزارش ایسکانیوز، در این حرکت خودجوش دانشجویی، تعدادی از دانشجویان که در کنار آنان امیررضا پوررمضانعلی دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت و دارنده مقام سوم مسابقات شطرنج دانشجویان جهان […]

[ad_1]

پاکسازی حاشیه بزرگراه رشت - قزوین توسط دانشجویان

جمعی از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی استانهای گیلان و کرمانشاه در اقدامی گروهی حاشیه بزرگراه رشت – قزوین را از زباله پاکسازی کردند.

به گزارش ایسکانیوز، در این حرکت خودجوش دانشجویی، تعدادی از دانشجویان که در کنار آنان امیررضا پوررمضانعلی دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت و دارنده مقام سوم مسابقات شطرنج دانشجویان جهان در سال ۲۰۱۶ میلادی نیز دیده می شد با حضور در بزرگراه رشت – قزوین، در حرکتی نمادین در جهت «آشتی با طبیعت » قسمتی از حاشیه این بزرگراه را از زباله پاکسازی کرده و با تشکیل زنجیره انسانی به مسافرین در مدخل ورودی استان گیلان یادآوری کردند که باید در حفظ و نگهداری محیط زیست خود کوشا باشند. همچنین توسط این دانشجویان بروشورها و تراکت هایی با شعار « بیاید با طبیعت آشتی کنیم » تهیه و در اختیار مسافرین در عوارضی اتوبان رشت – قزوین قرار گرفت.

در حاشیه این حرکت نمادین دکتر تیمور آمار معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت و دبیر جشنواره « آشتی با طبیعت » با یادآوری شعار این جشنواره گفت: تغییر وضعیت طبیعت در ایران منوط به تغییر الگوی رفتاری انسانهاست و ارتقای نقش آنان در احیای محیط زیست اطراف خود می تواند بسیار مهم و مؤثر باشد.

۲۰۱۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس