تاریخ انتشار: ۰۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] آتش سوزی در واحد پساب پالایشگاه ششم فازهای ١۵ و ١۶ پارس جنوبی در کنترل نیروهای امدادی و آتش نشانی منطقه ویژه پارس قرار داشته و پالایشگاه این فازها در مدار تولید است. به گزارش ایسکانیوز از شانا،به دنبال حادثه آتش سوزی که عصر امروز (سه شنبه، ٩ شهریورماه) در واحد پساب پالایشگاه ششم […]

[ad_1]

آتش سوزی در واحد پساب پالایشگاه ششم فازهای ١۵ و ١۶ پارس جنوبی در کنترل نیروهای امدادی و آتش نشانی منطقه ویژه پارس قرار داشته و پالایشگاه این فازها در مدار تولید است.

به گزارش ایسکانیوز از شانا،به دنبال حادثه آتش سوزی که عصر امروز (سه شنبه، ٩ شهریورماه) در واحد پساب پالایشگاه ششم فازهای ١۵ و ١۶ پارس جنوبی رخ داد، ستاد بحران منطقه ویژه پارس به ریاست مهدی یوسفی، مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس تشکیل جلسه داد.

براساس این گزارش، در نخستین ساعات آتش سوزی، نیروهای امداد و نجات و آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند که با تلاش نیروهای آتش نشانی، اطفای حریق آغاز شده و حادثه تحت کنترل نیروهای اعزامی است.

آتش سوزی فازهای مذکور خطری برای تاسیسات استراتژیک فازها و پالایشگاه‌های یاد شده ایجاد نکرده و روند عادی فعالیت در پالایشگاه یادشده در حال انجام است.

براساس گزارش سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، تاکنون فعالیتهای پالایشگاه فازهای ١۵ و ١۶ از مدار خارج نشده است، ضمن این که این حادثه آسیب جانی و صدماتی نداشته است.

۶۰۷/۶۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس