تاریخ انتشار: ۲۷ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] معاون اجرایی اداره نظارت و اعتباربخشی درمان وزارت بهداشت به برخی حواشی و اظهارات در خصوص سرگردانی و بی توجهی به روند درمان این نوزاد، پاسخ داد. دکتر علی مشکینی در گفت و گو با ایسنا، درخصوص آخرین وضعیت پیگیری پرونده امیرعباس گفت: وقت مراجعه بیمار از روز یکشنبه هماهنگ شده بود. امروز نیز […]

[ad_1]

معاون اجرایی اداره نظارت و اعتباربخشی درمان وزارت بهداشت به برخی حواشی و اظهارات در خصوص سرگردانی و بی توجهی به روند درمان این نوزاد، پاسخ داد.

دکتر علی مشکینی در گفت و گو با ایسنا، درخصوص آخرین وضعیت پیگیری پرونده امیرعباس گفت: وقت مراجعه بیمار از روز یکشنبه هماهنگ شده بود. امروز نیز ساعت ۸:۱۵ دقیقه صبح در اتاق رییس بیمارستان، دکتر شروین بدر، فوق تخصص نورولوژی کودکان حضور پیدا کردند. از امیرعباس علاوه بر معاینه، نوار مغزی نیز تهیه شده است.

وی افزود: ما از نظام پزشکی مشهد به صورت مکتوب خواستیم نتیجه معاینه و روند درمانی را به ما ارائه کنند. در این معاینه توضیحات لازم به خانواده ارائه، داروی مورد نیاز تجویز و وقت معاینه بعدی تعیین شد. همچنین نوبت اقامت آنها نیز تا روز شنبه تمدید شد.

به گزارش ایسنا، امیر عباس، نوزاد شش ماهه ای است که ۲۱ دی ماه ۱۳۹۴، با نقص ایمنی شدید متولد شد. علت این نقص هنوز مشخص نشده است و در عین حال وزارت بهداشت و سازمان نظام پزشکی از پیگیری این پرونده خبر می دهند. خانواده این نوزاد برای ادامه روند درمان ، امروز به تهران آمدند.

[ad_2]

منبع:عصرایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس