تاریخ انتشار: ۳۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] دبیر شورای عالی امنیت ملی با بیان اینکه پاسخ هر متجاوزی را با قدرت خواهیم داد، گفت:‌جنگ خوب نیست ولی دفاع کردن در هر حالی نیاز است. به گزارش ایلنا، علی شمخانی همزمان با عید سعید غدیر خم و در جریان بازدید از نمایشگاه «هنر برای صلح» که در خانه هنرمندان ایران برپاشده است، […]

[ad_1]

دبیر شورای عالی امنیت ملی با بیان اینکه پاسخ هر متجاوزی را با قدرت خواهیم داد، گفت:‌جنگ خوب نیست ولی دفاع کردن در هر حالی نیاز است.

به گزارش ایلنا، علی شمخانی همزمان با عید سعید غدیر خم و در جریان بازدید از نمایشگاه «هنر برای صلح» که در خانه هنرمندان ایران برپاشده است، اعلام کرد: باید اهالی فرهنگ و هنر با استفاده از ابزارهای مختلف و ظرفیت‌های این حوزه موضوع مهم صلح پذیر بودن و عدم ظلم پذیری ملت ایران را در آثار خود مورد توجه و اهتمام قرار دهند.

دبیر شورای عالی امنیت ملی کشور پس از رونمایی و اجرای ارکستر و گروه کر خانه هنرمندان ایران از دو نمایشگاه «هنر برای صلح» و نمایشگاه آثار هنرمندان جانباز و ایثارگر در خانه هنرمندان ایران بازدید کرد.

شمخانی تاکید کرد: ما هیچ گاه قصد تجاوز نداشته‌ایم اما پاسخ هر متجاوزی را با قدرت خواهیم داد، این مهم در بخش فرهنگی و هنری بر عهده هنرمندان است.

به گفته دبیر شورای عالی امنیت ملی، جنگ خوب نیست ولی دفاع کردن در هر حالی نیاز است.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس