تاریخ انتشار: ۱۹ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] در پی انتشار اطلاعیه اداره کل دفتر آموزش عالی غیر دولتی وزارت علوم مبنی بر اعلام اسامی ۳ موسسه آموزش عالی آزاد فاقد مجوز و درج و انتشار آن در رسانه ها، موسسه آموزشی علمی کاربردی ایران و کانادا ضمن انتشار اطلاعیه وتاکید بر مستندات اخذ شده از وزارت علوم نسبت به سوء استفاده […]

[ad_1]

در پی انتشار اطلاعیه اداره کل دفتر آموزش عالی غیر دولتی وزارت علوم مبنی بر اعلام اسامی ۳ موسسه آموزش عالی آزاد فاقد مجوز و درج و انتشار آن در رسانه ها، موسسه آموزشی علمی کاربردی ایران و کانادا ضمن انتشار اطلاعیه وتاکید بر مستندات اخذ شده از وزارت علوم نسبت به سوء استفاده های برخی مراکز آموزشی از اسم و عنوان این موسسه هشدار داد.

به گزارش پارسینه، اسامی ۳ موسسه آموزش عالی آزاد فاقد مجوز و درج و انتشار آن در رسانه ها، موسسه آموزشی علمی کاربردی ایران و کانادا ضمن انتشار اطلاعیه وتاکید بر مستندات اخذ شده از وزارت علوم نسبت به سوء استفاده های برخی مراکز آموزشی از اسم و عنوان این موسسه هشدار داد.  

 

در بخشی از  این اطلاعیه آمده است؛

 احتراما نظر به اطلاعیه صادره از سوی آن دفتر محترم در مورد موسسات عالی فاقد مجوز برگزار کننده دوره های MBA و DBA و سایر موارد به استحضار می رساند این مرکز پس از تغییر وضعیت در سال ۸۸ در سال گذشته تحت پوشش قرار گرفتن در موسسه آموزش عالی فرهنگ و هنر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و تصویب برگزاری دوره های پودمانی مجوز فعالیت مجدد گرفته و در این حوزه فعال می باشد. ضمنا این مرکز تاکنون هیچگونه دوره MBA و DBA و سایر موارد غیر قانونی را انجام نداده است. 

همچنین این موسسه ضمن تاکید و ارائه مدارک قانونی مجوز فعالیت آموزشی  در نامه ای جداگانه به اداره کل اماکن استان تهران ضمن اشاره به خسارتهای مادی، معنوی و حیثیتی وارد شده، مراکز سوء استفاده کننده از اسم و عنوان این موسسه را نیز معرفی کرده است و نسبت به احتمال ایجاد مزاحمت ها و سوء استفاده های احتمالی آتی برای این موسسه اقدامات پیشگیرانه قانونی را خواستار شده است. 

 پاسخ موسسه آموزشی علمی کاربری ایران و کانادا در مورد اطلاعیه صادره از وزارت علوم

گفتنی است موسسه ایران و کانادا از سال۸۸ با اخذ مجوز رسمی آموزش عالی آزاد با نام مخفف ایکاد به شماره ثبت ۲۴۷۷۵ از وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری دامنه فعالیت های خود را در راستای اهداف و دستور العمل های علمی ، فرهنگی ،هنری و آموزش وزارت علوم گسترش داده و نسبت به ارائه برنامه ریزی و خدمات آموزشی مورد نیاز جوانان عزیز کشورمان ، خصوصاً دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی همت گماشته است.

نگاه پژوهش محور بر مبانی علمی روز موجب ایجاد ویژگی مهم سیستم انحصاری آموزشی معروف به ایران و کانادا گردیده که آوازه این سیستم کار آمد در کشور خود گویای موفقیت ارزشمند علمی این موسسه در کشور می باشد.

کادرسازی در زمینه پرورش اساتید انگلیسی و سایر زبان ها و اخذ مدارک کمبریج توسط اساتید اعزامی در راستای تقویت بنیه علمی آموزشگاه بوده است.

بهره گیری از نام اساتید ایران و کانادا توسط موسسات نیز نشانگر این توفیق علمی موسسه می باشد.

[ad_2]

منبع:تابناک

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس