تاریخ انتشار: ۱۶ خرد ۱۳۹۴

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران به پیشنهادات خود از کشورهای قطر، امارات و روسیه برای ادامه فعالیت پاسخ منفی داد. به گزارش گذار نیوز علیرضا جهانبخش مهاجم تیم فوتبال نایمخن هلند که موفق شد فصل گذشته با این تیم یک بار دیگر به لیگ برتر باشگاههای این کشور صعود کند این روزها سرگرم سبک و […]

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران به پیشنهادات خود از کشورهای قطر، امارات و روسیه برای ادامه فعالیت پاسخ منفی داد.

علیرضا جهانبخش

به گزارش گذار نیوز علیرضا جهانبخش مهاجم تیم فوتبال نایمخن هلند که موفق شد فصل گذشته با این تیم یک بار دیگر به لیگ برتر باشگاههای این کشور صعود کند این روزها سرگرم سبک و سنگین کردن پیشنهادات خود است تا از بین آن‌ها بهترین گزینه ممکن برای ادامه بازیگری و پیشرفت خود را انتخاب کند.

بر همین اساس این بازیکن یک سال دیگر با باشگاه خود در هلند قرارداد دارد با پیشنهادهای چشمگیری از کشورهای انگلیس، هلند، روسیه و حتی آمریکا و همچنین قطر و امارات برای فصل آینده مواجه شده است.

شنیده می‌شود باشگاه‌های قطری و اماراتی با ارقام نجومی برای فصول آینده به جهانبخش پیشنهاد داده‌اند که این بازیکن جوان و آینده دار فوتبال ایران که قصد دارد همچنان در اروپا به فوتبال خود ادامه دهد به این پیشنهادات پاسخ منفی داده و آن‌ها را رد کرده است.

از سویی دیگر باشگاه نیویورک سیتی که به تازگی فرانک لمپارد را به خدمت گرفته است به جهانبخش پیشنهاد جدیدی ارائه کرده که این پیشنهاد نیز مورد موافقت قرار نگرفت. همچنین پیشنهاد باشگاه سلتیک نیز به خاطر خرید ۵ مهاجم از سوی این باشگاه مورد قبول واقع نشد.

در نهایت اینکه جهانبخش از دو تیم سطح اول لیگ برتر هلند که همواره در بین صدرنشینان جدول این لیگ قرار دارند پیشنهاد دارد ضمن اینکه گزینه حضور دوباره در سال سوم با نایمخن نیز پیش روی مهاجم تیم ملی است و احتمال اینکه او در لیگ برتر هلند بماند بسیار زیاد است.

برچسب ها: برچسب‌ها,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس