تاریخ انتشار: ۱۶ فرو ۱۳۹۵

عضو شورای سیاست‌گذاری انتخاباتی اصلاح‌طلبان با بیان اینکه قدرت نظامی و دیپلماسی مکمل یکدیگر هستند گفت: تقویت قدرت دفاعی به امنیت و آرامش کشور کمک می‌کند.

به گزارش “گذارنیوز”  احمد حکیمی‌پور دبیرکل حزب اراده ملت ایران و عضو شورای سیاست‌گذاری انتخاباتی اصلاح‌طلبان  با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری که دنیای آینده هم دنیای موشک است و هم دنیای مذاکره، اظهار داشت: به نظر بنده باید یک کشور به همه قابلیت‌ها و توانمندی‌های لازم برسد.

وی ادامه داد: در مباحث دفاعی کشور بایستی قدرت بازدارندگی ما به حدی برسد که هیچ دشمن و بدخواهی به ذهنش نرسد که بتواند این مرز و بوم را مورد تهدید قرار دهد و باید قدرت بازدارندگی ما باید به گونه‌ای باشد که بتواند امنیت ایران را در برابر دشمنان حفظ کند و آنها را از دست‌اندازی به ایران برحذر دارد.

عضو شورای سیاست‌گذاری انتخاباتی اصلاح‌طلبان با تأکید بر اینکه قدرت نظامی و قدرت دیپلماسی مکمل و در ادامه هم هستند، گفت: طبیعتاً هر اندازه قدرت دفاعی و بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران در جهتی باشد که اقتدار کشورمان را در منطقه و سطح جهانی به اثبات برساند، به امنیت، آرامش، سرمایه‌گذاری و رشد پایدار کشور، کمک خواهد کرد.

حکیمی‌پور با اشاره به وظیفه دولت در تقویت بنیه دفاعی و موشکی خاطرنشان کرد: رئیس‌جمهور و وزیر امور خارجه درباره تقویت بنیه دفاعی و موشکی موضع‌گیری مناسبی داشته و همواره بر این موضوع تأکید داشته‌اند.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس