تاریخ انتشار: ۲۴ مرد ۱۳۹۴
باقریان: هیچ پولی به آنها نمی دهیم

بعد از مشکلاتی که برای آی تی سی پادووانی و شیمبا به وجود آمد، در صورتی که فیفا مدارک این بازیکنان را به ثبت نرساند، آنها از لیست سپاهان خارج می‌شوند.

به گزارش گذارنیوز اصغر باقریان گفت: متاسفانه مشکلی که مربوط به ثبت قرارداد پادووانی و شیمبا در فیفا بوده هنوز برطرف نشده و کمیته سی ام اس براساس نقص مدارک در زمان تعیین شده اجازه بازی به این دو بازیکن نمی‌ دهد.

او ادامه داد: متاسفانه در روزهای آخر نقل و انتقالات زمانی که دیگر فرصتی برای کامل کردن مدارک پادووانی و شیمبا وجود نداشت، ما متوجه این مساله شدیم و به اصطلاح پنجره ای که فیفا برای نقل و انتقالات بازیکنان باز می‌ گذارد، دیگر بسته شده بود و تلاش های ما، فدراسیون فوتبال ایران و فدراسیون فوتبال برزیل برای وارد کردن اطلاعات به نتیجه نرسید چون این کار به صورت دستی انجام نمی‌شود. البته ما تا دوشنبه، سه‎شنبه زمان پایانی را مشخص کردیم که بتوانیم به جواب نهایی برسیم.

وی افزود: در صورتی که شیمبا و پادووانی نتوانند در لیگ بازی کنند، این دیگر نظر کادرفنی است که آیا این دو بازیکن با ما تا نیم فصل برای بازی کردن خواهند ماند یا نه. البته خط دفاع ما تا امروز مشکلی نداشته اما با حساب و کتابی که کادرفنی انجام داده اند، روی تک تک بازیکنان حساب شده است.

باقریان درباره ضرر ۷۰۰ ـ ۶۰۰ هزار دلاری سپاهان در صورت فسخ قرارداد با این دو مدافع خارجی هم گفت: ما تا به امروز هیچ پولی پرداخت نکرده ایم و تنها هزینه ما به خاطر حضور آنها کنار تیم و در اردوها بوده است. از این به بعد هم در صورتی که آنها ای تی سی نگیرند و طبق نظر کادرفنی بخواهیم بازیکن جدیدی را اضافه کنیم، هیچ پولی به آنها تعلق نمی‌گیرد و تعهدی نسبت به آنها نخواهیم داشت.

او در پایان در مورد کسی که مسوول پیگیری آی تی سی پادووانی و شیمبا بوده افزود: در صورتی که تا روز سه شنبه مساله حضور این دو بازیکن در ترکیب به خیر و خوشی حل شود، سعی می‌ کنیم با کسی که مسوول این کار بوده صحبت کنیم تا این مساله دیگر تکرار نشود، اگرنه باید ببینیم چه مشکلی برای تیم پیش می‌ آید که براساس آن تصمیم گیری درستی انجام دهیم.

 

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس