تاریخ انتشار: ۲۳ اسف ۱۳۹۴
پاداش های عجیب در فوتبال ایران ؛

وقوع اتفاقات عجیب در فدراسیون فوتبال کم نیست از جمله آنها می توان به دریافت پاداش های متفاوت اشاره کرد که هریک از باشگاهها به میزان قدرت خریدشان سر کیسه را شل می کنند!

به گزارش “گذارنیوز”  رقابت های لیگ دسته دوم یی از مسابقات پر حاشیه در فوتبال ایران است، این لیگ همزمان با لیگ های برتر و دسته یک در حال برگزاری است و اتفاقات عجیبی هم در آن رخ می دهد، از نشاندن بازیکن روی نیمکت به عنوان جریمه گرفته تا پرداخت پاداش های ۲۰۰ هزار تومانی!

تیم های دسته دومی حال و روز خوبی را پشت سر می گذارند و درهمهمه های انتخابات ریاست فدراسیون ، تنها و بدون دغدغه بازی هایشان را پیگیری می کنند و در فکر صعود به لیگ دسته یک هستند اما نکته ای که سبب می شود تا اتفاقات لیگ دسته ۲ بیشتر به چشم بیاید پاداش های تیم های دسته دومی است.

طبق شنیده های ما از منابع آگاه ،  برخی تیم ها در این لیگ پس از هر برد ۲۰۰ هزارتومان به بازیکنانشان پاداش می دهند و این درحالی است که تیم های پایین تر پس از هر برد پاداش ۲ میلیونی به بازیکنان خود می دهند.

البته این نکته را باید اظهار کرد که این اتفاق ، جزئی از سیل موضوعات عجیب در فوتبالمان است و باید مانند همیشه تنها نظاره گر  وقوع آن باشیم.

برچسب ها: برچسب‌ها,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس