تاریخ انتشار: ۲۵ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] پادشاه عربستان دستور پرداخت حقوق یک ماه را به سربازان عربستانی که در عملیات ائتلاف عربی در یمن و کشتار مردم این کشور شرکت داشته‌اند، صادر کرد. به گزارش ایسکانیوز، به نقل از خبرگزاری رسمی عربستان (واس)، ملک سلمان بن عبدالعزیز، پادشاه عربستان پس از بازگشت از شهر “طنجه” مراکش دستور داد تا به […]

[ad_1]

ملک سلمان

پادشاه عربستان دستور پرداخت حقوق یک ماه را به سربازان عربستانی که در عملیات ائتلاف عربی در یمن و کشتار مردم این کشور شرکت داشته‌اند، صادر کرد.

به گزارش ایسکانیوز، به نقل از خبرگزاری رسمی عربستان (واس)، ملک سلمان بن عبدالعزیز، پادشاه عربستان پس از بازگشت از شهر “طنجه” مراکش دستور داد تا به تمامی سربازانی که در عملیات ائتلاف عربی در یمن شرکت کرده‌اند به دلیل تقدیر از “فداکاری‌هایی” که در این جنگ داشته‌اند حقوق یک ماه داده شود.

به گزارش ایسنا این اقدام شاه سعودی در حقیقت ابزار تشویق سربازان و نظامیان برای کشتار بیشتر مردم یمن و ادامه تجاوزات به این کشور است.

ائتلاف متجاوز سعودی بیش از یک سال است که مردم بی گناه یمن را هدف قرار داده و هزاران تن را به خاک و خون کشیده است.

اختلافات میان طرف‌های یمن نیز همچنان به قوت خود باقی است در نتیجه جنگ میان این طرف همچنان ادامه دارد و هر روز قربانیان بیشتری به خود می‌گیرد.

۳۰۴۳۰۰

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس