تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] با تصویب هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال، قرار شد پاداش قهرمانی جهان به ملی‌پوشان فوتسال که به مقام سومی جام جهانی ۲۰۱۶ کلمبیا رسیدند، تعلق بگیرد. به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال کسب عنوان سومی رقابت‌های فوتسال جام جهانی ۲۰۱۶ در کلمبیا را به بازیکنان […]

[ad_1]

با تصویب هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال، قرار شد پاداش قهرمانی جهان به ملی‌پوشان فوتسال که به مقام سومی جام جهانی ۲۰۱۶ کلمبیا رسیدند، تعلق بگیرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال کسب عنوان سومی رقابت‌های فوتسال جام جهانی ۲۰۱۶ در کلمبیا را به بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم ملی فوتسال کشورمان تبریک گفت.


رئیس فدراسیون فوتبال ضمن تبریک به ملی‌پوشان فوتسال و اعضای کادر فنی این تیم، اعلام کرد که با تصویب هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال، پاداش قهرمانی رقابت‌های جهانی به شاگردان شایسته محمد ناظم‌الشریعه تعلق می‌گیرد.


به گزارش تسنیم، پیش از این در هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال مصوب شده بود در صورت قهرمانی سه هزار دلار به بازیکنان پاداش داده خواهد شد که اکنون این پاداش برای مقام سومی به بازیکنان تعلق خواهد گرفت.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس