تاریخ انتشار: ۲۹ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] شرکت فروشگاههای زنجیره ای رفاه، حامی مدال آوران المپیک ریو، به بهداد سلیمی و کیمیا علیزاده پاداش طلایی ها  را اهدا می کند. به گزارش تابناک ورزشی، دکتر فرشید گل زاده کرمانی، مدیر عامل این شرکت اعلام کرد، پس از ناداوری در رقابت بهداد سلیمی و برای قدردانی از تلاشهای این قهرمان فوق سنگین وزنه […]

[ad_1]

شرکت فروشگاههای زنجیره ای رفاه، حامی مدال آوران المپیک ریو، به بهداد سلیمی و کیمیا علیزاده پاداش طلایی ها  را اهدا می کند.

به گزارش تابناک ورزشی، دکتر فرشید گل زاده کرمانی، مدیر عامل این شرکت اعلام کرد، پس از ناداوری در رقابت بهداد سلیمی و برای قدردانی از تلاشهای این قهرمان فوق سنگین وزنه برداری به سلیمی نیز پاداش طلایی ها اهدا می شود.

گل زاده گفت: برای قهرمانی گرفتن مدال و جام لازم است ولی تاریخ نشان داده که قهرمانان واقعی در دل مردم جا می گیرند.

او با تقدیر از زحمات بهداد سلیمی برای رقابت در المپیک گفت: من و همکارانم در رفاه مثل همه ایران بهداد سلیمی را قهرمان می دانیم و پاداش رفاه برای مدال آوران المپیک را به ایشان نیز تقدیم می کنیم.

رفاه کارت ۵۰ میلیونی به همراه سهمیه استخدام، پاداش رفاه به مدال آوران طلایی المپیک است.

همین پاداشها به کیمیا علیزاده نیز تعلق می گیرد. طی تفاهم نامه ای که رفاه با کمیته ملی المپیک امضا کرده است مقرر شد با هدف حمایت از ورزش زنان، به بانوانی که هر مدالی را کسب کنند معادل جوایز مدال آوران طلایی پرداخت شود.

[ad_2]

منبع:تابناک ورزشی

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس