تاریخ انتشار: ۳۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] سرمربی سپاهان گفت: اشتباهاتمان منجر به فاجعه شد و قول می‌دهم دیگر چنین اشتباهاتی نداشته باشیم. به گزارش ایلنا، عبدالله ویسی گفت: در نیمه اول بازی خوب و قابل قبول و پایاپایی را مقابل پرسپولیس انجام دادیم اما متاسفانه در نیمه دوم، تیم ما وا رفت و در یک سوم دفاعی، اشتباهات بزرگی داشتیم […]

[ad_1]

سرمربی سپاهان گفت: اشتباهاتمان منجر به فاجعه شد و قول می‌دهم دیگر چنین اشتباهاتی نداشته باشیم.

به گزارش ایلنا، عبدالله ویسی گفت: در نیمه اول بازی خوب و قابل قبول و پایاپایی را مقابل پرسپولیس انجام دادیم اما متاسفانه در نیمه دوم، تیم ما وا رفت و در یک سوم دفاعی، اشتباهات بزرگی داشتیم و پرسپولیس با توانایی مهاجمانش توانست از اشتباهات ما استفاده کند. تبریک می گویم به پرسپولیسی‌ها و متاسفم که سپاهانی‌ها با ناراحتی به خانه برگشتند. از همه معذرت خواهی می‌کنم و امیدوارم در آینده جبران کنیم.


وی در مورد نوسان سپاهان در نتیجه‌گیری تصریح کرد: تیمی که می‌خواهد برنده شود باید خوب بازی کند. ما فقط سه تعویض داریم و این در حالی است که در یک سوم زمین خودمان اشتباهات زیادی داشتیم. در نیمه دوم نتوانستیم اشتباهات را جبران کنیم. مطمئنا روی ایرادهایمان کار می‌کنیم و قطعا روزهای خوبی خواهیم داشت.


ویسی در پاسخ به این سوال که کیفیت تیمش نسبت به فصل قبل بالا رفته، گفت: زمانی که هواداران به هتل آمدند و ما را تشویق کردند، به بازیکنانم گفتم متاسفانه شرمنده مردم شدیم. تلاش می‌کنیم در بالای جدول باشیم. پرسپولیس بهتر از ما بود و ما پر اشتباه بودیم. اشتباهاتمان منجر به فاجعه شد و قول می‌دهم دیگر چنین اشتباهاتی نداشته باشیم.


وی در خصوص عملکرد دروازه‌بان برزیلی گفت: دروازه‌بان ما باید زاویه را بهتر کنترل می‌کرد. این زاویه‌ای نیست که دروازه‌بان‌ها گل بخورند.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس