تاریخ انتشار: ۳۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا، عبدالله ویسی در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل پرسپولیس گفت: بازی ما و پرسپولیس بازی حساسی است و هر دو تیم ارزش ۳ امتیاز را می‌دانند. در دو هفته اخیر اختلاف امتیاز ۶ امتیازی‌مان با پرسپولیس را هم به ۲ امتیاز رساندیم و امیدوارم بتوانیم این اختلاف را کمتر […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا، عبدالله ویسی در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل پرسپولیس گفت: بازی ما و پرسپولیس بازی حساسی است و هر دو تیم ارزش ۳ امتیاز را می‌دانند. در دو هفته اخیر اختلاف امتیاز ۶ امتیازی‌مان با پرسپولیس را هم به ۲ امتیاز رساندیم و امیدوارم بتوانیم این اختلاف را کمتر کنیم و هواداران هم از بازی لذت ببرند.


ویسی: بازی ما و پرسپولیس بازی حساسی است و هر دو تیم ارزش ۳ امتیاز را می‌دانند. در ۲ هفته اخیر اختلاف امتیاز ۶ امتیازی‌مان با پرسپولیس را هم به ۲ امتیاز رساندیم و امیدوارم بتوانیم این اختلاف را کمتر کنیم و هواداران هم از بازی لذت ببرند.

وی در خصوص استفاده از بازیکنان جوان در بازی گذشته و اینکه آیا در بازی با پرسپولیس هم از این بازیکنان استفاده می‌کند یا نه،  گفت: ما روی بازیکنان جوان حساب می‌کنیم و سعی کرده‌ایم از آنها استفاده کنیم، البته بیشتر سعی می‌کنیم از بازیکنان با تجربه استفاده کنیم، چون آنها بیشتر می‌توانند به ما کمک کنند. بازیکنان جوان‌مان هم تا به اینجا کمک کرده‌اند و نوید یک تیم خوب را می‌دهند، اما در بازی فردا بیشتر تجربه به درد ما می‌خورد.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان خاطرنشان کرد: ما باید از شرایط میزبانی‌مان استفاده کنیم و سه امتیاز این بازی را بگیریم. ما از بازی‌های خانگی‌مان استفاده خوبی نکردیم و فقط ۴ امتیاز کسب کرده‌ایم که امیدوارم فردا جبران کرده و سه امتیاز را بگیریم.

ویسی در خصوص اینکه چه صحبتی با هواداران تیمش دارد گفت: ما اگر فرهنگ فوتبال دنیا و اروپا را نگاه کنیم، می‌بینیم که یک تیم در خانه خودش چهار گل خورده بود و بازهم تماشاگران تیم‌شان را تشویق می‌کنند. بارها دیده‌ایم که تماشاگران دو تیم کنار هم نشسته‌اند و بدون مشکل بازی را دیده‌اند. وقتی ما ادعای فرهنگ داریم، باید شرایط را طوری کنیم که خانم‌ها و بچه‌ها هم بتوانند به ورزشگاه بیایند. باید شرایط را طوری کنیم که خانم‌ها هم به ورزشگاه بیایند و من هم از هواداران سپاهان می‌خواهم که فقط تیم خودشان و حتی تیم حریف را تشویق کنند. باید این فرهنگ بالا برود تا مشکلات گذشته به وجود نیاید.

وی درباره مشکلات خط جلوی این تیم و اینکه آیا از عملکرد هافبک‌ها و مهاجمان رضایت دارد یا نه، چون تیمش موقعیت‌های زیادی را از دست می‌دهد، اظهار داشت: تیمی که ساختیم با احساس قلبی ساخته‌ایم و بچه‌ها احساس قلبی به تیم‌شان و شهرشان دارند. این بازیکنان به خوبی کمک کردند و بازیکنان مانند محرم، پاپی و… به خوبی تیم را کمک کرده اند. ما خوب موقعیت می‌سازیم اما تبدیل به گل نمی‌کنیم. در خط دفاعی حریف تمرکز لازم را نداریم و فکر می‌کنم این ضعف را باید جبران کنیم. بازیکنان خوب داریم که می‌توانیم این مشکل را حل کنیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در خصوص دروازه‌بان‌های تیمش و اینکه آیا از عملکر آنها رضایت دارد یا نه، گفت: اولیویرا در چند هفته اول خوب نبود، اما در ادمه خوب کار کرده است. مهدی امینی هم که دروازه‌بان دوم ماست، دروازه‌بان خوبی محسوب می‌شود که از او در جام حذفی استفاده خواهیم کرد. به نظرم جایگزین خوبی برای اولیویراست.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس