تاریخ انتشار: ۲۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدیر درمانگاه خیریه انصار جزییات طرح ویزیت رایگان در این درمانگاه را تشریح کرد. دکتر فریده فضلعلی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره طرح ویزیت رایگان عید تا عید در درمانگاه خیریه انصار، گفت: امسال برای ششمین دوره است که طرح ویزیت رایگان عید تا عید را در درمانگاه خیریه انصار اجرا می‌کنیم. بر اساس […]

[ad_1]

مدیر درمانگاه خیریه انصار جزییات طرح ویزیت رایگان در این درمانگاه را تشریح کرد.

دکتر فریده فضلعلی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره طرح ویزیت رایگان عید تا عید در درمانگاه خیریه انصار، گفت: امسال برای ششمین دوره است که طرح ویزیت رایگان عید تا عید را در درمانگاه خیریه انصار اجرا می‌کنیم. بر اساس این طرح تمام پزشکان عمومی، متخصص و فوق تخصص در رشته‌های مختلف اعم از جراحی، زنان و زایمان، اطفال و … به صورت رایگان مردم را ویزیت می‌کنند.

وی افزود: در عین حال برخی خدماتمان هم مانند جرم گیری دندان، اقدامات قلبی مانند تست ورزش، اکوکاردیوگرافی، فشار خون، نوار قلب، سونوگرافی و غیره با ۵۰ درصد تخفیف ارائه می‌شوند.

فضلعلی ادامه داد: این طرح که عنوان آن «ویزیت رایگان عید تا عید است» به مناسبت اعیاد قربان و غدیر از ۲۰ شهریورماه آغاز شده و تا ۳۱ این ماه ادامه دارد. همچنین این خدمات تا ۳۱ شهریور از ساعت ۸:۰۰تا ۲۴:۰۰ به مردم ارائه می‌شوند.

فضلعلی همچنین توصیه کرد که مردم دفترچه‌های بیمه شان را به همراه داشته باشند تا برای دریافت نسخه دچار مشکل نشوند.

گفتنی است درمانگاه انصار در خیابان ری ابتدای بزرگراه شهید محلاتی واقع شده است.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس