تاریخ انتشار: ۲۷ اسف ۱۳۹۳

ابوالمعالی با تأکید بر اینکه «هنوز ختم مذاکرات از سوی دادگاه به ما اعلام نشده است»، گفت: از ابتدای تشکیل جلسات دادگاه ما همواره به بسیاری از امور اعتراض داشتیم ولی به احترام قوه قضائیه سکوت کردیم.   به گزارش گذارنیوز سید وحید ابوالمعالی  درباره حکم مهدی هاشمی از سوی دادگاه رسیدگی‌کننده، اظهار کرد: متأسفانه […]

ابوالمعالی با تأکید بر اینکه «هنوز ختم مذاکرات از سوی دادگاه به ما اعلام نشده است»، گفت: از ابتدای تشکیل جلسات دادگاه ما همواره به بسیاری از امور اعتراض داشتیم ولی به احترام قوه قضائیه سکوت کردیم.

مهدی هاشمی

  به گزارش گذارنیوز سید وحید ابوالمعالی  درباره حکم مهدی هاشمی از سوی دادگاه رسیدگی‌کننده، اظهار کرد: متأسفانه با وجود اعلام‌های مکرر درباره صدور حکم موکلم، هنوز ختم دادرسی از سوی دادگاه به ما اعلام نشده است.

وی افزود: بر اساس قواعد حقوقی و قانونی پس از اعلام ختم مذاکرات، باید ختم دادرسی اعلام شود و پس از آن حکم از سوی قاضی صادر شود.

وکیل مهدی هاشمی تصریح کرد: با توجه به این شرایط قانونی، در این میان نماینده دادستان آقای نجفی بیش از شش تا هشت جلسه طولانی مدت در دادگاه حاضر شد و پیرامون برخی مسائل و ادله با قاضی گفت‌وگو کرده است. این موضوع را پس از حضور در دادگاه و در ملاقات با قاضی مقیسه مطلع شدم که ایشان مطالبی را از محتویات آن جلسه مطرح کردند.

وی گفت: این دیدارها بیانگر آن است که مذاکرات دادگاه پس از جلسه ختم مذاکرات ادامه داشته است؛ پس مذاکرات خاتمه نیافته است، چه رسد به اینکه ختم دادرسی اعلام شده باشد. بر این اساس، منتظر اجازه دفاع در مقابل نماینده دادستان هستیم.

ابوالمعالی ادامه داد: بار دیگر تأکید می‌کنم رأی به بنده ابلاغ نشده است.

ابوالمعالی گفت: از ابتدای تشکیل جلسات دادگاه ما همواره به بسیاری از امور اعتراض داشتیم ولی به احترام قوه قضائیه سکوت کردیم.

وکیل مهدی هاشمی خاطرنشان کرد: از دادگاه انقلاب خواستاریم علت ادامه مذاکرات و عدم فرصت پاسخگویی به موکلم توضیح داده شود.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس