تاریخ انتشار: ۱۴ مرد ۱۳۹۴
شکایت جدید احمدی‌نژاد از یک مقام دولتی;

حیدری وکیل مدافع محمود احمدی نژاد اظهار کرد: آقای اشرفی اصفهانی حتی یک دلیل کوچک هم برای اظهارات خود ندارد تا بتواند به سازمان بازرسی کل کشور یا هر مرجع دیگری ارایه کند؛ بنابراین علیه ایشان به دلیل انتشار اکاذیب، افترا طرح شکایت می‌کنیم.

وکیل مدافع رییس جمهور سابق گفت: همانطور که پیشتر نیز اعلام کرده بودیم شکایت از افترا زنندگان و منتشرکنندگان اکاذیب ادامه خواهد داشت.

به گزارش گذارنیوز سید عادل حیدری وکیل مدافع محمود احمدی نژاد اظهار کرد: آقای اشرفی اصفهانی حتی یک دلیل کوچک هم برای اظهارات خود ندارد تا بتواند به سازمان بازرسی کل کشور یا هر مرجع دیگری ارایه کند؛ بنابراین علیه ایشان به دلیل انتشار اکاذیب، افترا طرح شکایت می‌کنیم.

وی توضیح داد: آقای اشرفی اصفهانی اتهامات زیادی را به دولت‌های نهم و دهم به ریاست آقای احمدی‌نژاد و کارگزاران این دولت‌ها به ویژه آقای حمید بقایی معاون اجرایی رئیس‌جمهوری سابق منتسب کرده است و این در حالی است که حتی یک دلیل کوچک نیز برای اتهامات انتسابی ندارد و به همین دلیل هم نامه‌های سازمان بازرسی کل کشور مبنی بر ارائه مستندات از سوی وی، بی‌پاسخ مانده است.

حیدری که با تسنیم گفتگو می کرد، تاکید کرد: بدیهی است این عدم پاسخ‌گویی آقای اشرفی‌اصفهانی که در سمت ریاست هیئت بدوی رسیدگی به تخلفات نهاد ریاست جمهوری است، معنایی جز عدم وجود حتی کوچکترین دلیل مثبت برای اکاذیب منتشر شده ندارد و لذا از آقای اشرفی اصفهانی تحت عنوان مجرمانه افترا و نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی طرح شکایت خواهیم کرد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس