تاریخ انتشار: ۱۰ مرد ۱۳۹۴
دوشنبه رسما شکایت می کنیم

باشگاه از محمود گودرزی خواسته تا به پرونده راه آهن و پیکان ورود کند.

به گزارش گذار نیوز، مهدی محمودی وکیل باشگاه پیکان در گفت و گو با وب سایت رسمی برنامه نود خواستار تعویق بازی راه آهن شد و گفت: با توجه به آنکه سازمان لیگ در گزارش ۳۱ تیر اعتراف کرده که ارائۀ  اطلاعات به سیستم TMS با کمک و اطلاع مبادی ذیربط در سازمان لیگ صورت گرفته، تشکیل کمیتۀ حقیقت یاب  از سوی وزارت ورزش مرکب از افراد امین و حقوقدانان بیطرف مناسب ترین راه برای جلوگیری از ورود خسارت بیشتر به فوتبال ایران است.

وی ادامه داد:« با توجه به پاسخ هایی که ما از باشگاه اردواسپور ترکیه و فدراسیون فوتبال ترکیه دریافت کردیم  مشخص شد که تخلفات صورت گرفته فراتر از آن است که ما در ابتدا متصور بودیم. ما از وزیر محترم ورزش و جوانان استدعا داریم که به عنوان مسئول عالی ورزش ایران تا این پرونده جنبۀ بین المللی  پیدا نکرده به این تخلفات رسیدگی کنند و با صدور دستوری موقت از برگزاری بازی این هفته تیم راه آهن جلوگیری به عمل آورند.

محمودی پایان گفت: برای ما مسلم است که با توجه به تعداد و ماهیت  تخلفات صورت گرفته کمیتۀ حقیقت یاب ظرف یک هفته  قادر خواهد بود که تصمیم گیری کند و از بروز یک فاجعه که ناشی از اتخاذ تصمیمات اشتباه  به وسیلۀ مسئولین فوتبال بوده جلوگیری بعمل آورد. ما یکسری استعلام از باشگاه اردو اسپور ترکیه خواسته‌ای که قرار است آنها ظرف امروز و فردا به ما جواب بدهند؛ ما دو راهکار داریم یکی اینکه نسبت به صدور رای به دادگاه CAS شکایت کنیم و دیگری اینکه نسبت به تخلف باشگاه ترکیه‌ای که برای ما محرز شده به فیفا شکایت خواهیم کرد. تا روز دوشنبه در این مورد تصمیم خواهیم گرفت البته ما امکان دارد این دو راهکار را با هم انجام دهیم، استعلامی از باشگاه ترکیه‌ای خواسته‌ای که بسیار اهمیت دارد و امیدواریم تا فردا به دستمان برسد و پس از آن اقدامات لازم را انجام دهیم.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس