تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] رقابت های ووشوی قهرمانی جوانان جهان با راهیابی سه سانداکار ایران به فینال و کسب دو مدال برنز همراه شد. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو؛ رقابت های ووشوی قهرمانی جوانان جهان از پنجشنبه با حضور نمایندگان ۵۱ کشور در شهر «بورگاس» بلغارستان آغاز شد و تا ۱۲ مهرماه […]

[ad_1]

رقابت های ووشوی قهرمانی جوانان جهان با راهیابی سه سانداکار ایران به فینال و کسب دو مدال برنز همراه شد.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو؛ رقابت های ووشوی قهرمانی جوانان جهان از پنجشنبه با حضور نمایندگان ۵۱ کشور در شهر «بورگاس» بلغارستان آغاز شد و تا ۱۲ مهرماه ادامه خواهد داشت.
تیم جوانان ووشوی ایران در دو بخش تالو و ساندای دختران و پسران در این رویداد شرکت کرده است.
امروز جمعه دیدارهای مرحله نیمه نهایی برگزار شد و «حمیدرضا سهندی»، «محمدمهدی گرشاسبی» و «یوسف صبری» جواز حضور در فینال را کسب کردند.
«فاطمه ویسی» و «آرمین افراز» نیز با کسب مدال برنز به کار خود پایان دادند.
در وزن ۶۰ کیلوگرم ساندای پسران، «حمیدرضا سهندی» به مصاف «کیم مین سو» از کره جنوبی رفت و در دو راند به برتری دست یافت تا جواز حضور در فینال را کسب کند. وی برای کسب مدال طلا، امشب برابر «لی جیه پان» از چین به میدان خواهد رفت.
وی پیش از این برابر «انوگ فان» از ویتنام و «ساچین» از هند به برتری رسیده بود.
در وزن ۶۵ کیلوگرم، «آرمین افراز» به مصاف «ژن شی» از چین رفت و با وجود تلاش فراوان، شکست خورد. افراز با قبول این شکست به مقام سوم و مدال برنز رسید.
وی پیش از این، برابر «آلسکاندر راسی» از لبنان پیروز شد و سپس «سردار نیگماتوف» از ازبکستان را مغلوب کرده بود.
در وزن ۷۰ کیلوگرم، «یوسف صبری» با «وان لی» از ویتنام مبارزه کرد و در دو راند به برتری دست یافت تا امشب برای کسب مدال طلا با «امره یونس» از ترکیه مبارزه کند.
وی پیش از این، «ماگمد ایلیاسف» از روسیه و «پتروف» از بلغارستان را شکست داده بود.
در وزن ۷۵ کیلوگرم، «محمدمهدی گرشاسبی» با «اسن سلمان» از الجزایر روبرو شد و در دو راند متوالی به برتری دست یافت تا به فینال راه پیدا کند. وی برای کسب مدال طلا با «انس گزر» از ترکیه مصاف خواهد داد.
گرشاسبی پیش از این برابر «جرج مارین» از رومانی و «سلطان گایزوف» قهرمان جوانان اروپا از روسیه به پیروزی رسیده بود.
در وزن ۵۲ کیلوگرم ساندای دختران، «فاطمه ویسی» به دیدار «تی هانگ انگوئن» از ویتنام رفت و در پایان سه راند مبارزه سخت و نفس گیر و با وجود تلاش فراوان، شکست خورد. وی با این باخت از رسیدن به فینال بازماند و به مدال برنز دست یافت.
ویسی که در دور نخست با قرعه استراحت روبرو شده بود در ادامه به مصاف «اودری میکس» از آمریکا رفت و در حالیکه راند نخست را با شکست به اتمام رساند در دو راند بعدی متوالی به پیروزی رسید تا این دیدار دشوار را به سود خاتمه دهد.
دیدارهای فینال اوزان مختلف بخش ساندا (مبارزه) امشب برگزار می شود.
رقابت های تالو (اجرای فرم) از فردا (شنبه) آغاز خواهد شد و سه روز ادامه دارد.

۶۰۶/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس