تاریخ انتشار: ۳۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام مشکل اساسی کشورهای اسلامی را ضعف در رهبران و دولتمردان آنها دانست و گفت: فرقه، جنگ و فتنه‌های بین کشورهای اسلامی از نبود عنصر رهبری در میان آن‌هاست. به گزارش ایلنا، متن یادداشت محسن رضایی که در صفحه شخصی اینستاگرام خود در این رابطه منتشر شده به شرح زیر […]

[ad_1]

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام مشکل اساسی کشورهای اسلامی را ضعف در رهبران و دولتمردان آنها دانست و گفت: فرقه، جنگ و فتنه‌های بین کشورهای اسلامی از نبود عنصر رهبری در میان آن‌هاست.

به گزارش ایلنا، متن یادداشت محسن رضایی که در صفحه شخصی اینستاگرام خود در این رابطه منتشر شده به شرح زیر است:


وقتی خدای متعال در روز غدیر در آخرین سال عمر مبارک پیامبر اکرم (ص) به او فرمود که اگر امری که به تو گفته‌ایم ابلاغ نکنی رسالت و ماموریت خود را انجام نداده‌ای، پیامبر اکرم (ص) همه را جمع کرد و فرمود هرکه مرا مولای خود می داند علی را نیز مولای خود بداند.


امروز وقتی به جهان اسلام و کشورهای اسلامی نگاه می‌کنیم متوجه می‌شویم که مشکل اساسی آن‌ها یا در نبود رهبر و امام جامعه است و یا ضعف در رهبران و دولتمردان آن‌هاست. فرقه، جنگ و فتنه‌های بین کشورهای اسلامی از نبود عنصر رهبری در میان آن‌هاست.


غدیر چراغ روشنی برای حل مهم‌ترین مشکل کشورهای اسلامی است. این چراغ از ایران فروزان شده ولی تعصبات خشک و نفوذ صهیونیست و انحرافاتی مثل وهابیت نمی‌گذارد که جهان اسلام متحد شد و رو به پیشرفت بگذارد. اگر ان‌شالله نظام آل سعود از سر راه مسلمانان کنار رود تحولی بزرگ در جهان اسلام به وجود خواهد آمد.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس