تاریخ انتشار: ۲۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] سرمربی آرسنال یکی از جانشینان خود در آینده را معرفی کرد. او تاکید کرد که ویلشر بعد از فوتبال یکی از گزینه های اصلی جایگزینی او در نیمکت توپچی ها به شمار می آید. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از فورفورتو، آرسن ونگر قدیمی ترین مربی کنونی لیگ برتر انگلیس به شمار می […]

[ad_1]

آرسن ونگر

سرمربی آرسنال یکی از جانشینان خود در آینده را معرفی کرد. او تاکید کرد که ویلشر بعد از فوتبال یکی از گزینه های اصلی جایگزینی او در نیمکت توپچی ها به شمار می آید.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از فورفورتو، آرسن ونگر قدیمی ترین مربی کنونی لیگ برتر انگلیس به شمار می آید. این مربی فرانسوی ۲۰ سال است که سکان هدایت توپچی ها را بر عهده دارد و با این تیم افتخارات زیادی را به دست آورده است.

ونگر از جانشین خود در آینده سخن به میان آورد و تاکید کرد که جک ویلشر، ستاره توپچی ها که راهی بورنموث شده است یکی از کسانی خواهد بود که در آینده هدایت آرسنال را بر عهده می گیرد. او در این‌باره گفت: بسیار دوست داشتم تا ویلشر در آرسنال بازنشسته شود اما او چاره ای جز جدایی نداشت. بدون شک او روزی هدایت آرسنال را برعهده خواهد گرفت چراکه او یک فوتبالیست ذاتی است. ویلشر فوتبال را به خوبی می فهمد. او تفکر فوتبالی دارد و برای مربیگری گزینه ایده‌آلی است.

ونگر ادامه داد: فوتبال در ژن های ویلشر وجود دارد. بدون شک آینده این بازیکن در آرسنال خواهد بود. او یک فوتبالی واقعی است و به خوبی می داند که در زمین چه کار باید انجام بدهد.

آرسنال شروع خوبی در فصل جدید لیگ جزیره نداشته و از سه بازی خود تنها چهار امتیاز کسب کرده است.

۶۰۵/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس