تاریخ انتشار: ۲۸ بهم ۱۳۹۵

[ad_1] ورزش سه: آرسن ونگر، سرمربی آرسنال، پس از شکست ۵-۱ تیمش مقابل بایرن مونیخ، تاکید کرد که هیچ بهانه ای برای این نتیجه ندارد.​​​​​​​  در حالی که نیمه اول این دیدار با تساوی ۱-۱ به پایان رسید، بایرنی ها در نیمه دوم ۴ بار دروازه اوسپینا را باز کردند تا با یک پیروزی پرگل، […]

[ad_1]

ورزش سه: آرسن ونگر، سرمربی آرسنال، پس از شکست ۵-۱ تیمش مقابل بایرن مونیخ، تاکید کرد که هیچ بهانه ای برای این نتیجه ندارد.​​​​​​​

 در حالی که نیمه اول این دیدار با تساوی ۱-۱ به پایان رسید، بایرنی ها در نیمه دوم ۴ بار دروازه اوسپینا را باز کردند تا با یک پیروزی پرگل، صعودشان به مرحله بعد را تا اندازه زیادی قطعی کنند.

 

ونگر به خبرنگاران گفت:” من به دنبال بهانه نیستم. شکست در چنین سطحی شوکه کننده است. ما از هر لحاظ اشتباه کردیم. گل پنجم این را نشان می دهد.

 

در چنین دیدارهایی باید ۹۰ دقیقه تمرکزتان را حفظ کنید. احساس می کنم گل سوم بازیکنان ما را کشت و دیگر پس از آن پاسخی نداشتیم.”

 

ونگر: بهانه‌ای برای این شکست ندارم

ونگر در پاسخ به این سوال که آیا این ضعیف ترین نقطه دوران حرفه ای اش در آرسنال است یا نه، گفت:” اینکه من چه احساسی دارم، مهم نیست اما درست است، ناراحت هستم. توضیح چنین نتیجه ای دشوار است. فکر می کنم ما پیش از پایان نیمه اول، دو موقعیت خوب دیگر برای گلزنی داشتیم.

 

فکر می کنم روی گل دوم بدشانس بودیم. داور باید ابتدا یک ضربه کرنر برای ما اعلام می کرد. ما گل دوم را خوردیم و پس از آن لورن کوشیلنی را از دست دادیم. این باعث سقوط ما شد. ما کمی بدشانس بودیم که سطح بازی مان افت کرد و آنها بهتر از ما بودند.”

[ad_2]

منبع:برترینها

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس