تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد: از تمامیت ارضی سوریه و دولت بشاراسد قویا حمایت می کنیم به گزارش خبرنگار ایسکانیوز، علی اکبر ولایتی ظهر امروز در دیدار خانم هدیه خلف عباس رئیس مجلس نمایندگان سوریه گفت: از ابتدای انقلاب تاکنون روابط ایران و سوریه، روابط استراتژیک بوده که ادامه […]

[ad_1]

رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد: از تمامیت ارضی سوریه و دولت بشاراسد قویا حمایت می کنیم

به گزارش خبرنگار ایسکانیوز، علی اکبر ولایتی ظهر امروز در دیدار خانم هدیه خلف عباس رئیس مجلس نمایندگان سوریه گفت: از ابتدای انقلاب تاکنون روابط ایران و سوریه، روابط استراتژیک بوده که ادامه خواهد داشت و هر روز این پیوند دو کشور قوی تر و گسترده تر شده است.

او در ادامه بیان کرد: ایران و سوریه آزمایش خود را در برابر مشکلات پس داده اند.

رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک ادامه داد: از ابتدای حمله بیگانگان به سوریه حدود ۸۰ کشور که بیشتر آنها از کشورهای غربی و بعضی کشورهای مرتجع عربی در منطقه هستند در این حملات مشارکت داشتند و هزینه های فراوانی را برای جنگ علیه سوریه دادند که در این راستا خسارت های زیادی به مردم این کشور وارد کردند و صرفا به این دلیل که دولت و مردم سوریه در برابر صهیونیست ها ایستادند.

ولایتی با تاکید بر این که حمایت جمهوری اسلامی ایران تا پیروزی نهایی ادامه خواهد داشت گفت: از تمامیت ارضی سوریه حمایت می کنیم و از دولت بشاراسد و شخص بشاراسد قویا حمایت خواهیم کرد.

او با اشاره به متحدان علیه سوریه گفت: کسانی علیه سوریه به بهانه دموکراسی می جنگند از دموکراسی خبری نیست. به طور مثال عربستان سعودی در تاریخ خود یک بار هم انتخابات نداشته اما به بهانه دموکراسی علیه سوریه می جنگد.

ولایتی در ادامه افزود: آنچه به عنوان سلفی گری منشعب از وهابی گری رواج دارد ساخته و پرداخته سعودی ها است و ربطی به اسلام ندارد.

رئیس مرکز تحقیقات و استراتژیک ادامه داد: خوشبختانه در طی ماه های اخیر شاهد پیروزی های پی در پی در سوریه هستیم و امیدواریم هرچه زودتر کشور سوریه از قید حملات بیگانگان آزاد شود.

او با اشاره به اتحاد، ایران سوریه و روسیه در مبارزه با تروریسم بیان کرد: این سه کشور با هم ارتباط تنگاتنگی دارند و دوشادوش هم علیه تروریسم مبارزه می کنند و ما این هماهنگی را ارج می نهیم.

ولایتی با اشاره به اوضاع داخلی سوریه گفت: قرائن نشان می دهد که انشالله به زودی شاهد آزادی شهرهای اشغال شده توسط حامیان آنها در سوریه خواهیم بود.

خبر در حال تکمیل است/

۲۰۱/۲۰۳

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس