تاریخ انتشار: ۲۸ تیر ۱۳۹۴

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع نزدیک به ۳۰ حادثه عملیاتی در پی طوفان امروز غروب پایتخت خبر داد. به گزارش گذارنیوز سید جلال ملکی در گفت‌وگو با ایسنا، دراین‌باره گفت: درپی وقوع طوفان در پایتخت و برابر آخرین آماری که تا لحظاتی پیش، از ستاد فرماندهی آتش‌نشانی پایتخت اعلام شده […]

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع نزدیک به ۳۰ حادثه عملیاتی در پی طوفان امروز غروب پایتخت خبر داد.
تهران
به گزارش گذارنیوز سید جلال ملکی در گفت‌وگو با ایسنا، دراین‌باره گفت: درپی وقوع طوفان در پایتخت و برابر آخرین آماری که تا لحظاتی پیش، از ستاد فرماندهی آتش‌نشانی پایتخت اعلام شده است، تاکنون حدود ۳۰ حادثه عملیاتی در پایتخت رخ داده که منجر به اعزام آتش‌نشانان شده است.

وی با بیان اینکه “عمده حوادث در سطح مناطق یک و دو عملیات آتش‌نشانی یعنی شمال، شمال‌غرب و غرب پایتخت رخ داده است”، گفت: قطع درختان، آب‌گرفتگی معابر، سقوط داربست، سقوط کابل برق و … از جمله مواردی بوده که آتش‌نشانان در آن حضور داشته‌اند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه این حوادث تاکنون مورد فوتی و مصدوم نداشته است، گفت: تنها خسارات مالی به جا مانده و لازم است شهروندان از تردد غیرضرور در معابر و خیابان‌ها خودداری کنند.

به گفته ملکی بیشترین حوادث طوفان پایتخت در مناطق ۲۲، ۳ ، ۵، ۲ و ۲۱ شهرداری رخ داده است.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس