تاریخ انتشار: ۰۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] تنها ساعاتی پس از وقوع زمین‌لرزه‌ای به بزرگی ۶.۲ ریشتر در مرکز ایتالیا، پس‌لرزه‌های به بزرگی ۵.۵ و ۴.۹ ریشتر این کشور را لرزاند. به گزارش ایلنا به نقل از اسپوتنیک، مقام‌های ایتالیا از وقوع پس‌لرزه‌های به بزرگی ۵.۵ و ۴.۹ ریشتر در مرکز این کشور خبر دادند. امروز زلزله‌ای به قدرت […]

[ad_1]

تنها ساعاتی پس از وقوع زمین‌لرزه‌ای به بزرگی ۶.۲ ریشتر در مرکز ایتالیا، پس‌لرزه‌های به بزرگی ۵.۵ و ۴.۹ ریشتر این کشور را لرزاند.

به گزارش ایلنا به نقل از اسپوتنیک، مقام‌های ایتالیا از وقوع پس‌لرزه‌های به بزرگی ۵.۵ و ۴.۹ ریشتر در مرکز این کشور خبر دادند.


امروز زلزله‌ای به قدرت ۶.۲ ریشتر استان «ریه تی» در مرکز ایتالیا را لرزاند. در اثر این زمین لرزه که شدت آن در شهرهای رم و ناپل هم احساس شد، روستایی به نام “آماتریچه” کاملاً از بین رفت. عمق این زمین لرزه ۴ کیلومتر عنوان شد.


کمیتۀ مقابله با حوادث طبیعی در منطقه آسیب دیده تشکیل شده و سطح محافظت از مردم را به حد نهایی افزایش داده است. به گزارش مقامات این شهر این زلزله تاکنون بیش از ۴۵ کشته برجای گذاشته و دهها نفر نیز مجروح شده اند. با توجه به شدت و دامنۀ این زمین لرزه مقامات این استان نگران افزایش تعداد کشته شدگان هستند.


نیروهای امدادرسانی کار کمک به آسیب دیدگان در منطقۀ وقوع این زلزله را آغاز کرده اند اما به دلیل شدت این زمین لرزه، جاده های منتهی به روستای آماتریچه کاملا تخریب شده و کمک رسانی به کندی صورت می گیرد.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس