تاریخ انتشار: ۲۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] شرکت آدیداس با هدف تسریع روند تولید خود و خدمت رسانی هر چه سریعتر به مشتریان،در خط تولید خود قصد دارد تا از ربات‌ها استفاده کند. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از ایسنا، در اواخر سال گذشته، آدیداس تصمیم گرفت تا پس از ۳۰ سال بار دیگر در سال ۲۰۱۶ برای تولید کفش […]

[ad_1]

ربات ها در آدیداس

شرکت آدیداس با هدف تسریع روند تولید خود و خدمت رسانی هر چه سریعتر به مشتریان،در خط تولید خود قصد دارد تا از ربات‌ها استفاده کند.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از ایسنا، در اواخر سال گذشته، آدیداس تصمیم گرفت تا پس از ۳۰ سال بار دیگر در سال ۲۰۱۶ برای تولید کفش به آلمان برگردد.

این شرکت بزرگ با در نظر داشتن این ایده کارخانه‌ای به نام “”Speedfactory را ایجاد کرد که خط تولید آن توسط ربات ها اداره می‌شود.

مقامات این شرکت اعلام کردند که قرار است در سال ۲۰۱۷ نظیر این کارخانه در آمریکا نیز ساخته شود.

این غول ورزشی جزئیات بیشتری را در مورد این پروژه به اشتراک گذاشته و اعلام کرده است که تاسیسات تولید در آمریکا در آتلانتا بنا خواهد شد.

این کارخانه که در حدود ۶٫۸۷۴ متر مربع تا پایان سال آینده به طور کامل به بهره برداری خواهد رسید و این شرکت قصد دارد تا ۵۰،۰۰۰ جفت از این کفش‌های ورزشی را در این کارخانه‌های خودکار تولید کند.

احداث این کارخانه برای شرکت آدیداس فواید زیادی را به همراه خواهد داشت.اویلن مسئله این است که این کارخانه سالهای سال است که به بهره کشی و بیگاری از کارگران محکوم بوده و در این زمینه درگیری‌های بسیاری را داشته است.

از سوی دیگر ، تولید یک جفت کفش ورزشی آدیداس از مواد خام توسط ربات‌ها پنج ساعت زمان نیاز دارد در حالی که همین کفش در کارخانه‌های آسیایی طی چند هفته زمان تولید می‌شود.

همچنین این شرکت با استفاده از ربات‌ها می‌تواند تنها محصولاتی را که فروش خوبی دارند، تولید کند و از هزینه تولید و انبار محصولاتی که فروش نمی‌روند، کاسته خواهد شد.

۲۰۲۰

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس