تاریخ انتشار: ۲۸ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] هافبک تیم پرسپولیس به هواداران تیمش اطمینان دارد که این تیم را ترک نخواهد کرد. به گزارش ایسکانیوز، در پایان تمرین روز گذشته پرسپولیس، چند حاضر در ورزشگاه شهید کاظمی به سمت ساسان انصاری رفتند و از او خواستند این تیم را ترک نکند. یکی از این هواداران خطاب به انصاری گفت: می دانیم […]

[ad_1]

هافبک تیم پرسپولیس به هواداران تیمش اطمینان دارد که این تیم را ترک نخواهد کرد.

به گزارش ایسکانیوز، در پایان تمرین روز گذشته پرسپولیس، چند حاضر در ورزشگاه شهید کاظمی به سمت ساسان انصاری رفتند و از او خواستند این تیم را ترک نکند.

یکی از این هواداران خطاب به انصاری گفت: می دانیم باشگاه فولاد تو را می خواهد اما مطمئن باش در پرسپولیس بهتر می توانی شایستگی هایت را نشان بدهی و در نهایت ملی پوش شوی.

این هوادار سپس دسته گلی را که از قبل آماده کرده بود به انصاری هدیه داد و خطاب به او گفت: امیدوارم بدانی در بین هواداران پرسپولیس در همین مدت کوتاه جای مهمی باز کرده ای. از تو می خواهیم با قدرت به کارت ادامه بدهی.

انصاری هم خطاب به هواداران پرسپولیس گفت: می دانم در چه تیم بزرگی بازی می کنم. در این مدت هیچ صحبتی انجام نداده ام و حاضرم سختی ها را به جان بخرم. همین جا برای اولین بار و به صورت رسمی می گویم که در پرسپولیس می مانم و امیدوارم بتوانم برای تیم محبوبم مهره موثری باشم.

پس از این جمله، هواداران پرسپولیس به شدت انصاری را تشویق کردند.

۶۰۴/۶۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس