تاریخ انتشار: ۲۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] باتوجه به اینکه بیش از یک ماه از اتمام رقابت‌های المپیک گذشته است ولی هنوز شرایط کادر فنی تیم ملی تکواندو در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، در حالی که کادر فنی و مسئولان فدراسیون تکواندو از المپیکی پرمدال صحبت می‌کردند تیم ملی پسران ایران نتوانست در المپیک ریو […]

[ad_1]

باتوجه به اینکه بیش از یک ماه از اتمام رقابت‌های المپیک گذشته است ولی هنوز شرایط کادر فنی تیم ملی تکواندو در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، در حالی که کادر فنی و مسئولان فدراسیون تکواندو از المپیکی پرمدال صحبت می‌کردند تیم ملی پسران ایران نتوانست در المپیک ریو نتایج خوبی کسب کند و با قبول شکست از دست‌یابی به مدال باز ماندند و دست خالی به تهران بازگشتند. تقریبا همه کارشناسان تکواندو در خصوص علل باخت سنگین تیم ملی صحبت و مسائل مربوط به المپیک را بررسی کرده‌اند.


باتوجه به اینکه بیش از یک ماه از اتمام رقابت‌های المپیک گذشته است ولی هنوز شرایط تیم ملی تکواندو در هاله‌ای از ابهام به سر می‌برد و مشخص نیست که فدراسیون تکواندوی ایران چه تصمیمی در خصوص ماندن یا رفتن کادر فنی خواهد گرفت.


محمد احسنی فروز، دبیر فدراسیون تکواندوی ایران در خصوص آخرین بررسی‌های صورت گرفته در خصوص کادر فنی تیم ملی تکواندوی پسران به خبرنگار ورزشی ایلنا می‌گوید: بعد از بازگشت تیم ملی تکواندوی ایران از المپیک ۲۰۱۶ ریو بررسی‌ها در خصوص دلایل شکست تیم ملی در رقابت‌های المپیک در حال بررسی است ولی هنوز نتوانسته‌ایم به جمع بندی برسیم. با توجه به بررسی‌ها هنوز هیچ تصمیمی در خصوص ماندن یا رفتن کادر فنی گرفته نشده است.  


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس