تاریخ انتشار: ۱۷ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، بحث واگذاری تیم فوتسال میثاق هنوز مشخص نشده است، در حالی که تیم طرح و توسعه الوند قزوین امتیاز تیم پایتخت را خرید، اما هیأت فوتبال استان تهران با این انتقال مخالفت کرد و به همین دلیل قرار شد با برگزاری جلسه‌ای بین رئیس هیأت فوتبال استان تهران […]

[ad_1]

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، بحث واگذاری تیم فوتسال میثاق هنوز مشخص نشده است، در حالی که تیم طرح و توسعه الوند قزوین امتیاز تیم پایتخت را خرید، اما هیأت فوتبال استان تهران با این انتقال مخالفت کرد و به همین دلیل قرار شد با برگزاری جلسه‌ای بین رئیس هیأت فوتبال استان تهران به همراه رئیس کمیته فوتسال و همچنین مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران در این باره تصمیم گرفته شود.

یکی از تیم‌هایی که برای واگذاری امتیاز میثاق به آن باشگاه در نظر گرفته شده، نفت تهران است که محمود خوراکچی سرمربی فصل گذشته این تیم شب گذشته با حضور در دیدار تیم‌های نفت و پدیده با علی دایی در این باره صحبت‌هایی انجام داد.

خوراکچی به مسئولان نفت یادآور شد که هزینه فوتسال زیاد نیست و آنها می‌توانند با بودجه یک میلیاردی یک تیم لیگ برتری داشته باشند. حالا قرار شده است امروز در جلسه نفتی‌ها این موضوع مورد بررسی قرار بگیرد و آنها در مورد خرید امتیاز میثاق تصمیم بگیرند.

حبیب‌الله شیرازی رئیس هیأت فوتبال استان تهران در مورد اینکه چه زمانی وضعیت میثاق مشخص خواهد شد، گفت: ما تازه از روز گذشته به دنبال مشتری‌های موجود بودیم و سعی می‌کنیم هرچه زودتر انتخاب کنیم. جلسه خوبی هم با حضور افتخاری و مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران برگزار شد که در آن جلسه رئیس کمیته فوتسال قول حمایت و کمک برای واگذاری امتیاز میثاق به یکی از تیم‌های تهرانی را داد.

وی در مورد اینکه آیا باشگاه نفت یکی از متقاضیان خرید امتیاز میثاق است یا خیر، گفت: ما صحبت‌هایی را با مسئولان نفت انجام داده‌ایم و قرار است آنها در این زمینه به ما خبر بدهند. به هر حال یکی از گزینه‌ها هم این باشگاه است.

رئیس هیأت فوتبال استان تهران در مورد اینکه آیا بدهی میثاق به این هیأت بخشیده شده، گفت: ما حاضر هستیم تا جایی که امکان دارد به تیم کمک کنیم و در مواردی که می‌توان تخفیف داد، این کار را انجام می‌دهیم.

انتهای پیام/ا

http://fna.ir/G9GZET

[ad_2]

منبع:فارس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس