تاریخ انتشار: ۲۶ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی گفت: کارگران از کمترین حقوق و مزایا در جامعه برخوردارند. به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه البرز، علی اصغر بیات امروز (۲۶مرداد)، درمراسم تجلیل از شایستگان جامعه کارگری استان اظهار کرد: هرکس بتواند خدمات شایسته‌ای به اقشار ضعیف جامعه از جمله کارگران ارائه دهد در اذهان عمومی ماندگار می‌شود. […]

[ad_1]

رئیس کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی گفت: کارگران از کمترین حقوق و مزایا در جامعه برخوردارند.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه البرز، علی اصغر بیات امروز (۲۶مرداد)، درمراسم تجلیل از شایستگان جامعه کارگری استان اظهار کرد: هرکس بتواند خدمات شایسته‌ای به اقشار ضعیف جامعه از جمله کارگران ارائه دهد در اذهان عمومی ماندگار می‌شود.


وی خاطرنشان کرد: کارگران در شرایط فعلی با دریافت حقوق‌های ۹۰۰ تا یک میلیون تومانی به عنوان کم درآمدترین افراد جامعه محسوب می‌شوند.


این مسوول افزود: قشر کارگر در شرایط اقتصادی فعلی با کمترین حقوق و مزایا روزگار خود را می‌گذراند.


وی با اشاره به موضوع معوقات حقوق بازنشستگان گفت: متاسفانه به دلیل تحریم‌ها و شرایط نامناسب اقتصادی وضعیت منابع و مصارف سازمان تامین اجتماعی به هم ریخته است.


بیات توضیح داد: هرچند درشرایط فعلی در سازمان تامین اجتماعی حرکت از سرچشمه‌ای که آب جریان دارد کند شده ولی هنوز متوقف نشده است و امید است این جریان به روال عادی خود بازگردد.


رییس کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی ابراز کرد: دفاع از حقوق کارگران وظیفه تامین اجتماعی است و این سازمان به هیچ وجه حاضر به اجحاف در حق این زحتمت‌کشان نیست.


وی تصریح کرد:‌کانون عالی بازنشستگان در احقاق حقوق کارگران هیچ گونه اغماضی نمی‌کند و دراین مسیر با هیچ کس رودربایستی ندارد.


وی افزود: در طول سه سال گذشته خدمات مناسبی از سوی این کانون به اعضا ارائه شده که از میان آنها می‌توان به اعزام ۲۶ هزار نفر به مشهد مقدس در طرح کرامت رضوی اشاره کرد.


این مسئول خاطرنشان کرد: ایجاد سازوکار برای ارائه خدمات رفاهی، گردشگری و… به جامعه هدف از دیگر اقدامات این کانون بوده است.


بیات در پایان گفت: کانون عالی بازنشستگان این مدت گام‌های اساسی برای ارائه بیمه تکمیلی و عمر به اعضای خود برداشته است.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس